Emin Bilir abiye akülü engelli aracını teslim ettik.

1023
0
Hayati Etci
5 Eylül 2023

Üç gün önce ”Ermenek Seyran Mahallesi Kömür Kent sitesinde oturan Emin BİLİR abinin engelli aracının beyni bozulmuş ve tamir olmuyor. Emin abinin ara sıra çarşıya ve gezmeye çıkması için acil engelli araca ihtiyacı vardır.  Bu konuda yardımcı olmak isteyen hayırseverlere önemle duyurulur. Elinde 2.el olan varsa veya 5-10 kişi toplanıp beraber yardımlaşıp alalım diyen olursa haberleşelim’’ diye sosyal medyadan çağrı yapmıştım.

Dün Çamlık tarafındaki köpeklere ve kedilere  bakıp gelinceye kadar o kadar özelden arayıp ve yazan oldu ki, Emin abinin akülü engelli aracını isminin açıklanmamasını isteyen güzel bir insan tarafından hallettik.

Emin Bilir abiye akülü engelli aracını teslim ettik.

Bugün de Emin Bilir abiye bugün itibariyle sıfır akülü engelli aracını teslim ettik. Özellikle bu aracı gönderen isminin açıklanmasını istemeyen ablamıza, ilgi, alaka ve yardımda bulunmak isteyen herkese çok teşekkür ederiz.

Göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve yardımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederiz, Allah hepinizden razı olsun.

Not: Yine bütün vücudu felçli bir kız çocuğuna annesinin gittiği yere götürüp getirebilmesi için ortopedik bir araca ihtiyacımız var, yardımlarınızı o yönde değerlendireceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here