21 Haziran , Perşembe 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Ermenek / Belediye’den Muhtarlıklara Hamur Yoğurma Makinesi
Hüseyin Korkmaz

Belediye’den Muhtarlıklara Hamur Yoğurma Makinesi

Ermenek Belediye Başkanı Uğur SÖZKESEN, ilçemizdeki bütün mahalle muhtarlıklarına hamur yoğurma makinesi hediye etti.

Belediye olarak her zaman ve her koşulda vatandaşın yanında olduklarını belirten Belediye Başkanımız, “Söz verdiğimiz gibi belediye olarak, ilçemize 17 tane ekmeklik inşa ettik ve kadınlarımızın geleneksel usulde ekmeklerini yapmaları için imkân sağlamaya çalıştık. Hamur yoğurma makinelerini de işlerini daha da kolaylaştırmak için Mahalle muhtarlarımıza zimmetle verdik. Vatandaşlarımız diledikleri zaman mahalle muhtarı ile irtibat kurup hamur yoğurma makinelerini kullanabilecek. Belediye olarak üreten kadınlarımıza, vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun İnşallah” dedi.

05.01.2018 Cuma günü saat 16.00’da Ermenek Belediye Meclisi üyelerinin de katılımı ile 16 adet hamur yoğurma makinesi Belediye binası önünde mahalle muhtarlarına teslim edildi.

Ayrıca Kontrol Edin

ETCİ ALİSİ ALİ ETCİ HAYATINI KAYBETTİ

ALLAH RAHMET EYLESİN Celil Alisinin emmi oğlusu, Ali Etcinin babası, Ali Etci 93 yaşında hakkın …

2 yorumlar

  1. Çok başarılı…..

  2. Merak ettiğim tek şey biz unu Muhtarliga mi yoksa belediyeye mi goturecegiz…yada arayinca muhtar makineyi bizemi getirecek. Lütfen bunun açıklamasını yaplim ki kafanızdaki soru işaretleri yok olsun… ilhamı Abi seviyoruz seni?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir