Son Dakika
Ana Sayfa / Sarıveliler / MHP Sarıveliler ilçe teşkilatı eğitime destek faaliyetlerine devam ediyor

MHP Sarıveliler ilçe teşkilatı eğitime destek faaliyetlerine devam ediyor

MHP ilçe teşkilatı okul tadilatında

MHP Sarıveliler ilçe teşkilatı eğitime destek faaliyetlerine devam ediyor.

İlçedeki bütün köy okullarına MHP teşkilatının kırtasiye ve elbise desteği sürerken farklı alandaki çalışmalarda periyodik olarak gerçekleştiriliyor. İlçe teşkilatı son olarak ilçe merkezine en uzak Köy olan Koçaşlı İlkokulu’nun tadilatını yaptırdı. Öte yandan ilçe merkezindeki Turcalar Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu bünyesindeki ana sınıfının tadilatını üstlendi.

İlçe Teşkilatından Başkan Yardımcısı Davut Özcan yönetim kurulu üyesi Hakan Coşkuner, Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulu Müdür yardımcısı Zekeriya Derci, Anasınıfı sorumlu öğretmeni Güray Uysal, okulda görev yapan öğretmenler ve öğrenci velilerinin hazır bulunduğu toplantıda konuşan MHP ilçe başkanı Kasım Tunç, “Eğitimin olduğu her yerde biz varız. Bizim misyonumuz, genç kardeşlerimizi geleceğe hazırlamaktır. Bu bağlamda ilçe Milli Eğitim müdürümüz Mehmet Çağlayan’ın koordinesiyle ve diğer idareci eğitimcilerimizin katkılarıyla bu çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi. Okul Müdür yardımcısı Zekeriya Derci ise “MHP teşkilatının her zaman biz eğitimcilerin yanında olması ve her alanda destek vermeleri bize ayrı bir motive kaynağı oluyor. Kendilerine öğretmen arkadaşlarımız ve velilerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

Sarıveliler’deki Hayvan Katliamını Yapanlar Hala Bulunamadı

Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde kimliği belirsiz kişiler onlarca kedi köpeği zehirli balıkla öldürmüştü. Ermenekinsesi olarak konunun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir