3 Yılda 1200 Öğrenci Mezun Etti

0

3 Yılda 1200 Öğrenci Mezun Etti
2012-2013 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle beraber ilçemizde bulunan tüm okullarda olduğu gibi Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulunda da mezuniyet coşkusu yaşandı.
Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda gerçekleşen tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. YBO Müdürü Mustafa DOĞAN açılış konuşmasında YBO’NUN açılışından buyana yapılan yeniklerden, mezun olan öğrencilerden ve çevresel öneminden bahsetti. Mustafa DOĞAN konuşmasında 13 yılda 1200 başarılı öğrenciyi mezun ettiklerini, bu yılda 172 öğrencinin mezuniyeti kutladıklarını ifade etti.
Açılış konuşmasının ardından okul öğrencileri tarafından hazırlanan ve büyük bir ilgi ile izlenen “Sizi de Everelim mi?” adlı oyun ve sonrasında Müzik Öğretmeni İbrahim Burak KÖPRÜLÜ yönetiminde okul korosu büyük bir ilgi ile dinlendi.
Bu yıl YBO’da mezun olanlar arasında dereceye giren öğrencilere törenle ödülleri verildi. Okul Konferans Salonunda düzenlenen mezuniyet törenine, Ermenek Belediye Başkanı Necati AKPINAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil BİLGİÇ, İlçe Müftüsü Recep APAYDIN, ilçemiz işadamlarından hayırsever vatandaşlarımız Hurşit AKPINAR ve Hakkı POLAT, daire amirleri, öğrenci velileri, öğretmenlerimiz ve öğrenciler katıldı.
Konferans Salonunda hazırlanan programın tamamlanmasından sonra okul bahçesinde mezun olan öğrencilerin kep atma gösterisi heyecanla izlendi. Düzenlenen program mezuniyet pilavı ikramı ile tamamlandı.
Başarılarından dolayı Okul Müdürü Mustafa DOĞAN’ı, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutlarız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz