Adem Kapar Kurban Bayramı Mesajı

0

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR’ın Kurban Bayramı Mesajı:
Adem Kapar Kurban Bayramı Mesajı; “Sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı; güzelliklerin ve dostlukların tazelendiği; toplum hayatımızda müstesna bir yere sahip Kurban Bayramını karşılıyoruz.
Bilindiği üzere Bayramlar; iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimiz; diğer yandan da, kin, nefret ve düşmanlık gibi kötü duyguların köreltildiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği ortamlardır.
Adem Kapar Kurban Bayramı Mesajı
Bu yıl da Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve kaosun bitmesi en büyük temennilerimiz arasındadır.
Bir paylaşma ve dayanışma bayramı olan Kurban Bayramımızın milletimizin yeni bir kucaklaşmasına vesile olmasını, şehitlerimizin aziz hatıralarının hepimizi birleştirmesini, bu vatanın evlatlarının bütün fitne ve tuzakları boşa çıkararak el ele, omuz omuza, büyük Türkiye'nin kutlu geleceğine birlikte yürümesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum
Bu duygularla tüm Karamanlı hemşerilerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, Ülkemizin aydınlık yarınlarında daha nice bayramlar görebilmemizi Rabbimden niyaz ederim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz