Ak Parti’nin Ermenek Belediye Başkan aday adayları belli oldu

0

Ak Parti’nin belediye başkan adaylarının başvuru süresinin dolmasının ardından Ermenek Belediye Başkanlığı için iki aday başvuru yaptı. İlk başvuruyu önceki gün Ethem Arslansan’ın yapmasının ardından dün de, Karaman İl Genel Başkanı Eyyup Çayır 2024 Yerel Seçimleri için Ermenek Belediye Başkanlığı’na AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Başvurusunun ardından bir açıklama yapan Eyyup Çayır: ”Değerli Ermenekli hemşehrilerim; Ak Parti Çatısı altında bugüne kadar hizmet etmekten ve ilçemizin gelişimine katkıda bulunmaktan büyük bir gurur duyduğum doğduğum ve büyüdüğüm Sevdam ERMENEK’in geleceği için TÜRKİYE YÜZYILINDA daha büyük adımlar atmaya hazır olduğumu duyurmaktan mutluluk duyuyorum. 2024 yerel seçimlerinde AK Parti’den Ermenek Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

2004 yerel seçimlerinde İl Genel Meclis Üyesi olarak başladığım ve son üç yılını İl Genel Meclis Başkanı olarak devam ettiğim yirmi yıllık görev süremde hiçbir siyasi ayrım yapmadan Ermenek ve Köylerinin her bir köşesini, her bir sokağını daha yaşanabilir hale getirmek için çabaladım. Bu süre zarfında, halkımızın ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirdik, sorunları dinledik ve çözüm noktasında elimizden gelen gayreti gösterdik.
Ermenek’in potansiyelini, birlikte daha da yüceltebileceğimize inanıyorum. Yerel yönetimdeki deneyimim ve sizlerin desteğiyle ilk günkü heyecan ile şehrimizin geleceği için daha fazla çalışarak daha fazla hizmet üreteceğimizin sözünü veriyorum.
Bu süreçte sizlerin de desteğini ve dualarını bekleyerek Ermenek’imiz için daha yaşanabilir, daha güzel bir geleceği hep birlikte inşa etmek adına yola çıktığımızı belirtmek istiyorum.
HER ŞEY ERMENEK İÇİN. Saygılarımla.” dedi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz