AK Parti’nin Ermenek Belediye Başkan adayı: Eyyup Çayır

0

AK Parti’nin (Adalet ve Kalkınma Partisi) Karaman İl Genel Meclis Başkanı Eyyup Çayır’ı Ermenek Belediye Başkan adayı olarak açıkladı.

Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan Eyyup Çayır: ”Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve siz değerli hemşehrilerimizin desteği ile 31 Mart 2024’de yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde AK PARTİ ERMENEK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI gösterilmiş olmam beni son derece onurlandırılmış ve gururlandırmıştır.

Cennetten bir köşe olan memleketimin bir evladı olarak halkımızın 5 yıldır biriken ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek bir yönetim anlayışı ile sizlere hizmet edecek olmanın arzusunu ve heyecanını yaşıyorum.

20 yıl boyunca memleketimin her köşesine hizmet ettiğim İl Genel Meclisi ve Yerel Yönetimlerin bize kazandırdığı tecrübeyle; Belediyemizin imkanlarının yanı sıra Merkezi Hükümetin de katkılarıyla ilçemizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözerek memleketimizi TÜRKİYE YÜZYILININ parlayan yıldızı olmaya aday ilçeler seviyesine yükseltmek için canla başla mücadele edeceğiz. Siz değerli hemşehrilerimiz ile el ele vererek daha güzel günlere, daha güzel yarınlara ve daha güzel bir Ermenek’e hep birlikte ulaşacağız.
Bu vesile ile tüm hemşehrilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.
Eyyup Çayır kimdir:
1976 Ermenek doğumlu olan Eyyup Çayır ilk ve orta öğrenimini Ermenek’te tamamladı ve ardından ticaret hayatına atıldı.
2001 yılında AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan ve 2004 yılından bu yana 4 dönem Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Karaman İl Genel Meclis Üyeliği yapan Çayır son 3 yıldır da İl Genel Meclis Başkanı olarak görev aldı.
Eyyup Çayır evli ve 3 çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz