Bakanın Cenazesinde Engelli Vatandaşa Trafik Cezası Yazıldı

0
2141
Bakanın Cenazesinde Engelli Vatandaşa Trafik Cezası Yazıldı

Fikret Ünlü'nün cenazesi için Balkusana giden engelli vatandaşın aracına trafik cezası yazıldı.

Edindiğimiz bilgiye göre; Uğur Sevimli Fikret Ünlü'nün cenazesinin toprağa verileceği balkusan köyüne gitti. Aracını herkes gibi yol kenarına park etti.Defin işlemlerinden sonra Ermenek'e döndü.Aradan bir kaç gün sonra kendisine Balkusan'da yazılmış bir trafik cezası geldi

"".

Kendisiyle yaptığımız görüşmede; "Bir ceza kağıdı geldi.Çocuklar okudu ceza balkusan'da yazılmış.Kusur olarak ta Ambulansın geçememesi gösterilmiş.Araştırdım benle beraber bir kaç kişiye daha ceza yazılmış.Orası bir köy.Biz de herkesin park yaptığı yere aracı park ettik.Cenaze törenine katılan en az 200 araç vardı.Jandarma gerekli tedbirleri almak ve uyarmakla sorumludur.108 Tl çok bir para değil ancak böyle bir günde bu cezanın bana yazılmasını yadırgadım.Kaldı ki hiç bir uyarı levhası yok.Eğer ceza yazılacaksa oradaki tüm araçlara ceza yazılmalıydı.Bu olay beni çok üzdü" dedi.

Basın olarak biz de Balkusan köyündeydik.Sadece şunu soruyoruz? Engelli bir vatandaşın aracına sebepsiz yere ceza yazmak etik mi? Ambulans geçemediyse Jandarmanın gerekli tedbiri alamadığından geçememiştir.O zaman her cenaze olduğunda herkese ceza yazılsın..

""

Önceki İçerikKar Yağışı Geliyor
Sonraki İçerikERMENEK DEVLET HASTANESİNE 5 YENİ DOKTOR ATAMASI YAPILDI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here