Bu yıl ilk kez ‘Ermenek Kar Festivali’ yapılıyor

0

Ermenek Kaymakamlığı’nın öncülüğünde Ermenek Belediyesi, ERDOK (Ermenek Doğa Sporları Eğitim Kültür ve Turizm Kulübü) ve ERSEV (Ermenek Sevenler Derneği) işbirliği ile bu yıl Ermenek’te ilk kez ‘Ermenek Kar Festivali’ adı altında bir etkinlik düzenleniyor.

Ermenek Kaymakamlığı’ndan aldığımız bilgiye göre, 19 Şubat Cumartesi günü saat 11.00 de başlayacak ve tüm gün sürecek etkinliklerde, kayak, kızak, snowboard, kar raftingi, kar güreşi, kardan adam yapımı, kar üzerinde ok atma, folklor gösterisinin yanı sıra sucuk partisi yapılacak. Ermenek’ten ve çevre illerden tüm hemşerilerimizi bu etkinliğe davet eden Ermenek Kaymakamlığı yetkilileri ”bu yıl ilkini düzenlediğimiz bu etkinlik umarız ileriki yıllarda gelenekselleşir ve Ermenek’in sadece yaz aylarında değil yılın 12 Ay’ının görülmeye, gezilmeye değer bir yer olduğunun belgesi olur.” dediler.

Biz de, ermenekinsesi.com olarak bu etkinliğin tanıtımı için, başta canlı yayın olmak üzere her etkinliği görüntüleyerek, tüm ulusa duyurulmasını sağlamak için bütün gücümüzle destek vereceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz