Cumhurbaşkanı'ndan Akp'ye Sitem

0
344

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle;

15 Temmuz gecesi trafik kazasında şehit olan 5 kardeşimizle beraber 246 şehidimiz var.

Bizim için asker demek, sadece üniforma giymiş kişiden ibaret değildir. Bu milletin her evladı gerektiğinde her türlü mücadeleyi verir, her türlü çarpışmaya girer. Milletimiz geleceği ve inancı için ölümün üzerine bile koşarak gideceğini 15 Temmuz’da bütün dünyaya gösterdi.

200 yıldır Türkiye nasıl kurtulurun yanıtını arayan bir millettik. 15 Temmuz’da bu soruya yanıt bulduk: Devletin sahibi millettir, Türkiye’yi kurtaracak tek güç de bizatihi milletin ta kendisidir.

Şimdi mağdurlar var diyorlar. Benim oğlum şöyleydi, böyleydi.. Kusura bakmayın, gerçek mağdur şehidimin yakınlarıdır. Ben bu zemini hazırlayanlara mı mağdur olarak bakacağım?

YANIMDA SADECE MİLLET VARDI

2010 yılından itibaren bu yapıya açık tavır almaya başladığımda, 17-25 Aralaık’ta net bir duruş sergilediğimde yanımda milletimden başka güç bulamadım. Bunların üzeirne çok gittiğimi haksızlık yaptığımı söylüyorlar. Sadece milletim beni kayıtsız şartsız destekliyor.

Milletimizden aldığımız güçle FETÖ’ye karşı her zeminde kararlı mücadele yürüttük. Eğer bunların belini kırmamış olsaydık işimiz çok güç olacaktı.

 

Önceki İçerikErmenek'te Fetö Dalgası
Sonraki İçerikVergi Borçları Yapılandırma Başvuru Süresi Uzatıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here