​””İŞİD”” ME YEN MÜSLÜMANLAR

Analar ağlamasın dediler ilk başta. Ağlamasın analar ağlamasın. Ama askerin, polisin, vatanını milletini bayrağını seven kimsenin anası ağlamasın.
 
Çözüm süreciyle başlayan süreçte hainlerin aklanma süreci işlendi bu topluma. Bu millete bu zokayı yuttu. Ve hala yutmaya da devam ediyor. Dindar dediniz oy verdiniz. Ellerinden haç çıktı. Dürüst dediniz ayakkabı kutularından milletin parası çıktı. Kabe’yi pasta yapıp yediler, Kur’an’ı pasta yapıp yediler, afiyet olsun dediniz. Camiye ayakkabı ile girdiler dediler, kendileri camide siyaset yaptılar , görmezden geldiniz.. Her alnı secdeye değeni Müslüman mı zannediyorsunuz? Siz öyle zannettiniz. Ülke bölünür dedik, bir şey olmaz dediniz. Hainlerle pazarlık yapılmaz dedik, kan akmayacak dediniz. Hırsız var dedik, hani nerde dediniz. Sınırlarımızı açarak Türkiye’ye ne kadar terörist varsa doldurdunuz. Süleyman Şah Türbesini koruyamadınız. Türbeyi kaçırdınız. Bir de bununla övündünüz. Adı ak zihniyeti kara olan saraylar yaptırdınız övündünüz. Askerin ve polisin elini kolunu bağladınız, teröristleri sokaklara salıverdiniz. Ergenekon,balyoz dediniz o kadar masum insanı hapislerde öldürdünüz. Somada 301, Reyhanlıda 52 , Afyonda 25, Ermenek’te 18, Cilvegözü’nde 14, Mavi Marmara da 9 kişi öldü. Ve bu gün gene analar ağlıyor. Ağlayan da bizim analarımız. Polis, asker, vatansever insanların anası. Ağlamayan analar varsa, onlar da hainlerin analarıdır. Yeter artık. Bizim analarımız ağlayacağına, hainlerin anaları ağlasın.
Güneydoğuyu pkk ya teslim ettiniz. Yediniz içtiniz, tıksırdınız. Vallahi bu ülkeye bu kadar zararı Ateisler bile vermedi. Bu yaptıklarınızı ateisler bile yapmadı.Hala İŞİD me mekte ısrarlı mısın Müslüman?
 
Ve sen kardeşim bu insanlara oy verdin. Neden? Bu suçlara ortak olduğunun farkında değil misin?  Haydi İŞİD me din. Gözlerinde mi kör. Yüce Allah’ın emirlerine karşı mı geliyorsun?
Aç gözünü Müslüman aç! Din insanları uyandırır. Doğru yola ulaştırır. Siz dini kullananlar tarafından uyuşturulmuş insanlarsınız. Yapmayın etmeyin! Bakın şu ülkeyi ne hale soktunuz. Emanete ihanet ediyorsunuz. Müslümanların katledilmesine çanak tutuyorsunuz..Uyan bu gafletten uyan. Uyanmayanları Allaha havale ediyorum.Rabbim bildiği gibi yapsın. Amin
 
CENAB-I ALLAH ŞÖYLE BUYURUYOR;
 
 
Mâun Sûresi
 
Okunuşu: Era'eytellezî yükezzibü biddîn. Fezâlikellezî, yedu'ulyetîm. Ve lâ yehüddü alâ ta'âmilmiskîn. Feveylün lilmüsallîn. Ellezîne hüm an salâtihim sâhûn. Ellezîne hüm yürâûne. Ve yemne'ûnelmâ'ûn.
 
Anlamı: (Ey Muhammed!) Dini yalan sayanı gördün mü? Öksüzü kakıştıran, yoksulu doyurmaya yanaşmayan kimse işte odur. Vay o namaz kılanların haline ki: Onlar kıldıkları namazdan gâfildirler. Onlar gösteriş yaparlar. Onlar basit şeyleri (ödünç) dahi vermezler
 
Yunus Suresi 100. Ayet: Aklını kullanmayanların üzerine pislik yağdırırız..
 
Bu ayetler size her şeyi açıklıyor..
 İLHAMİ ETCİ 22.07.2015

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram