Elit Otomotiv Özel Bakım Servisi Yeni Yerine Taşındı

0
2923
Elit Otomotiv Özel Bakım Servisi Yeni Yerine Taşındı

Karaman'da Araçların Bakım Servisi, Opel Markalı araçlar  başta olmak üzere birçok model aracın bakım, onarım ve hasar konularında yılların tecrübesi ile birleştirirek, eğitimli personeli ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

ETKİLİ SERVİS  ELİT OTOMOTİV ÖZEL SERVİSİ

Opel ,Chevrolet PSA grupupe ,Peugeut ,Citroen markalarına tek bir çatı altında hizmet veren Elit Otomotiv ve Bakım Servisi, İstanbul Opel Chevrolet yetkili servisinde uzun yılların tecrübesini Karaman'a taşıyarak bölgedeki en tercrübeli Özel Servisdir işinin titizliği ile bir servis olmasıyla ön plana çıkıyor.

KALİTELİ HİMZET!

Elit Otomotiv ve Bakım Servisi, sahibi İbrahim Türkben ” İstanbul Opel Chevrolet yetkili servisinde uzun yıllar çalışarak, tecrübesini Karaman'a getirmiş bulunmaktayız. Müşterilerimize yeni modern tesisimizle birlikte hızlı ve kaliteli bir servis hizmeti sunmaktayız yedek parça ihtiyaçlarınıza doğru parça tamiri, bakım, onarım, yedek parça tedariki konusunda kaliteli, hızlı ve güvenilir, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef kıldık

Elit Otomotiv ve Bakım Servisi, Kalite ve Güven'i kendine ilke edinmiştir.  Amacımız en iyi hizmeti müşterilerimize güler yüzle sunabilmektir. İşinde uzman ustalarımızla birlikte ve kalitenin tek adresi olmak istiyoruz” diyerek müşteri memnuniyetine çok önem verdiklerini vurguladı. 

Adres : Tekmersan Sanayi Sitesi Hamidiye Mahallesi  7 /1D  2168.Sokak Karaman – Merkez
Telefon : 0542 285 55 13

https://goo.gl/maps/haSxg5jb68acmbTRA

Önceki İçerikNEVAHİ KAZASI MERKEZİ NERESİ?
Sonraki İçerikSarhoş sürücü elektrik direğine çarptı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here