ERÇEV 23. Genel Kurulu yapıldı

0
722

ERÇEV (Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı) 23. Olağan Genel Kurulu ile 2023 yılı 24. Tahmini Bütçe Toplantısı, 26 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 11.00’de Selçuk Ecza Deposu A.Ş. toplantı salonunda yapıldı.

Genel kurula, konuk olarak Eski Bakan ve Milletvekili Lütfi Elvan, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan katıldılar. Toplantıda Lütfi Elvan’a Vakıf Başkanı Reşit Keskin tarafından ‘Onur Üyeliği Plaketi’ verildi.

Saygı duruşunun ardından Divan Başkanlığına Eski Bakan ve Milletvekili Lütfi Elvan, Divan Kâtipliğine Mesut Gürbüz, Oy Toplama Memurluğuna da Şahin Özcan oybirliği ile seçildi.

Vakıf Başkanı Reşit Keskin, 2021 ve 2022 yılında gerçekleştirilen yardımlar hakkında bilgiler verdikten sonra Kurucu ve Mütevelli Üyeleri ile diğer üye ve yardımseverlere yapmış oldukları maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkürlerini ve minnettarlığını belirtti.

Daha sonra Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Soğukpınar 2023 yılı tahmini bütçe rakamları konusunda üyeleri bilgilendirdi ve yapılan oylama sonucunda 2023 yılı bütçesi oybirliği ile kabul edildi.

Toplantıda ayrıca, Dr. Ahmet Atalık ve Dr. Mustafa Dağdelen oybirliği ile Mütevelli Üyeliğe kabul edildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz