Ermenek 26. Taşeli Kültür ve Sanat Festivali bugün başladı

0
943

Ermenek 26. Taşeli Kültür ve Sanat Festivali bugün saat 10.00’da, belediye binasının önündeki açılış töreni ile başladı.

Ermenek 26. Taşeli Kültür ve Sanat Festivali bugün başladı

Törene, Ermenek Kaymakamı Hacı Kerim Meral, Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, İyi Parti Genel Başkan Yardımcı Muğla Milletvekili Metin Ergun, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Karaman İl Genel Meclis Başkanı Eyyup Çayır, CHP Karaman İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, İyi Parti Karaman İl Başkanı İsmet İlmi Hatipoğlu, Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, KONER Dernek Başkanı Ahmet İleri, Ankara Ermenekliler Dernek Başkanı Talat Seyhan, Ermenek Siyasi Parti İlçe Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

 

Ermenek 26. Taşeli Kültür ve Sanat Festivali bugün başladıKaraman Valisi Tuncay Akkoyun, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hemşerimiz Lütfi Elvan, Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser gönderdikleri mesajlarla etkinliği kutladılar.

Törende yapılan konuşmaların ardından katılımcılar ana cadde üzerinde kurulan çadırları gezip, Ermenek Belediyesi’nin batırma ikramından yediler. Ardından protokol üyeleri ve vatandaşlar sinema salonunda açılan fotoğraf ve sanat sergisini gezdiler.

Ermenek 26. Taşeli Kültür ve Sanat Festivali bugün başladı

Ermenek 26. Taşeli Kültür ve Sanat Festivali kapsamından akşam belediye binası önünde şarkı yarışması düzenlenecek ve sanatçı Erdem Karakaya bir konser verecek. Yarın Turkuaz Mesire Alanı’nda düzenlenecek etkinliklerin ardından da gece, sanatçı Duygu Kutlu bir konser verecek.

 

 

Önceki İçerikBir Şiirdir Ermenek
Sonraki İçerikYemek yarışması sonuçları belli oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here