Ermenek Belediye Başkanlığı için MHP’nin adayı: Soydan Evci

0

31 Mart’ta yapılacak olan 2024 Yerel Seçimler için MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Ermenek Belediye Başkanlığı’na Soydan Evci’yi aday olarak belirledi.

Adaylığının açıklanması üzerine bir açıklama yapan Soydan Evci: ”Artık Ermenek’te ezberleri bozmanın, tabuları yıkmanın vakti gelmiştir. Hiç kimseyi ötelemeden, ön yargılı olmadan, kimsenin etkisi altında kalmadan, adaletli bir şekilde teşkilatlarımız la bilgi alışverişinde bulunarak Milliyetçi Hareket Partisi mucizesini değerli hemşerilerimize gösterme günü gelmektedir” dedi.

Soydan Evci kimdir?

1975’te Ermenek’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ermenek’te tamamladı. 1998 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nü bitirdi. Karamanoğlu Mehmet bey Üniversitesi Spor Bilimleri’nde yüksek lisansını yaptı. Ermenek’te beden eğitimi öğretmenliği yapan, evli ve iki çocuk babası Soydan Evci, 2023 Milletvekili Seçimleri’nde MHP’den Karaman Milletvekili adayı olarak seçimlere katıldı ve geçtiğimiz aylarda Ermenek Belediye Başkanlığı adaylık başvurusu için görevinden ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz