Ermenek Gençlik Spor Karaman Gençlerbirliği ile 11’er kişi başladığı maçı, Karaman Gençlerbirliği 12 Ermenek Gençlik Spor 8 kişi bitirdi

0

Ermenek Gençlik Spor, Karaman Gençlerbirliği ile BAL Ligi’ne çıkmak için gurupta son maçlarına çıktılar.

Ermenek Gençlik Spor 90. dakikaya  47. dakikada İsa Boylu, 49. dakikada Lukaku, 60. dakikada Kadir Meğez’in golleri ile 3-2 önde girdi.

75. dakikada İsmail’i kırmızı kartla oyundan atılmasına rağmen 10 kişi ile 90. dakikaya 3-2 önde giren Ermenek Gençlik Spor’un karşısına bu kez hakem Şuayip Çakır, Karaman Gençlerbirliği oyuncusu gibi maça dahil oldu. Önce 90+1 de beraberliği sağlatıp, 90. dakikada oyuna giren Soner Uçar’ı ardından Emre Aydınlı’yı 93. dakikada kırmıza kartlarla oyun dışına atıp Ermenek Gençlik Sporu 8 kişi bıraktı. Ardından maçı 12 dakika daha oynatarak 90+12 de Karaman Gençlerbirliği’ni galip hale gelmesini sağladı.

Bu sonuçla Ermenek Gençlik Spor’un BAL ligi umudu bitmiş oldu.

Maçtan sonra takımlarını desteklemek için gelen Ermenek Gençlik Spor taraftarları ve yöneticileri hakeme büyük tepki gösterdi. Şuayip Çakır  güvenlik kuvvetlerinin koruması arasında sahayı terk etmek zorunda kaldı.

Maçın ardından Ermenek Gençlik Spor yöneyimi bir açıklama yaptı:

Bugün ne yazık ki Ermenek Spor’umuz, hakemler ve federasyonun tüm kurullarını dizayn etmeye çalışan bir takım karanlık tipler tarafından mağlup edildi. Kapalı kapılar ardında maçların sonuçlarını, atanacak hakemleri, ligin kaderini belirlemeye çalışanlar, sistemin dışına atılmadıkça ülke ve karaman futbolu yok olma serüvenini acı deneyimlerle sürdürecektir.

Sahaya çıktığımız andan itibaren, koruma timi gibi hareket eden ve şampiyonluğumuzu çalanlar, tarafımızca hiçbir zaman hoşgörü ile karşılanmayacak ve yaşananlar unutulmayacaktır.

Şampiyon olan Karaman Gençler Birliği’ni tebrik ederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz