Ermenek Kaymakamı Kısa Zamanda Halkın Sevgisini Kazandı

0

Ermenek Kaymakamı Nurhalil Özçelik kısa zamanda Ermenek halkının sevgisini kazandı.

Kısa bir süre  önce Ermenek'te göreve başladı.Ermenekinsesi.com olarak bu gün kendisini ziyaret ettik.Kaymakam Beyle yaptığımız görüşmede;” Ermenek çok güzel bir ilçe.Halkı çok iyi.Hala Ziyaretime geliyorlar.Kendilerine teşekkür ediyorum.Biz devletimizin görev verdiği her yerde görev yapmaya hazırız.Bu düşünceyle yola çıktık.Ermenek halkı ve tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte Ermenek'e hizmet vereceğiz” dedi.
Vatandaşlarların nabzını yokladık. Kaymakam Bey herkesin sevgisini kazanmış.Güler yüzü ile, vatandaşlara yaklaşımı herkesin dilinde. Bizde Ermenekinsesi.com olarak,İlçemize hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz..

ERMENEK KAYMAKAMI NURHALİL ÖZÇELİK'İN ÖZGEÇMİŞİ

1989 yılı Ankara doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Gazi Üniversitesi İktisat Bölümünden 2012 yılında mezun olmakla birlikte halen Gazi Üniversitesinde yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.

2014 yılında çalışmaya başladığı Maliye Bakanlığında 3,5 yıl Maliye Uzman Yardımcısı olarak görev yapmıştı. Bu süreçte “Hazine Taşınmazlarının Yenilenebilir Enerji Kaynakları Açısından Değerlendirilmesi ve Teşvik Uygulamaları’’ başlığıyla hazırlamış olduğu tez, uzmanlık tezi olarak kabul gördü.

Daha sonra İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavın da başarılı olarak, Eskişehir Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etmişti. Yozgat Yerköy ve Antalya Muratpaşa Kaymakam refiklikleri stajını tamamladıktan sonra 09.11.2017 tarihinde Ermenek Kaymakam Vekili olarak atandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz