Ermenek Kültür Ve Sıla Etkinlikleri

0
359

22. TAŞELİ KÜLTÜR SANAT VE SILA ETKİNLİKLERİ
Nerede o eski festivaller dediğiniz festival bu yıl kendini gösterecek.
22. Ermenek Taşeli Kültür Sanat ve Sıla Etkinlikleri 25-26-27 Ağustos 2017 tarihlerinde Ermenek’te.
Ermenek Belediye Başkanlığının sosyal medyadan yapmış olduğu açıklama
Festival Panayırı 25-26 Ağustos 2017 olmak üzere iki gün açık kalacak ve 1. Ana Cadde’de (Cumhuriyet Caddesi) kurulacaktır. Panayır alanında Belediyemiz tarafından 50 adet çadır kurularak sergi açmak isteyen vatandaşlarımızın kullanımına sunulacaktır. Çadır yeri tahsis edilirken önceliğimiz El sanatları ve yöresel ürünler olacaktır. Şehir dışından gelen firmalar ve yerli büyük firmalar eğer çadır açmak isterlerse Belediyemize belirli bir ücret yatırmak zorundadır( ücretler hakkında Belediyemizden bilgi alınız).
Etkinliklerin Birinci günü (25 Ağustos Cuma) açılışlar, Sılaya El Ver Etkinliği, sürpriz konserler sizleri beklemektedir. İkinci gün (26 Ağustos Cumartesi) Çocukluk Oyunlarımız, Fotoğraf Sergileri, Ermenekli Hayırsever ve Eğitim Gönüllüsü Dr. Ahmet Keleşoğlu konulu panel, saat 20:30’ da da Lütfi Elvan Kent Meydanında muhteşem bir gösteri olan “Grup Kaşıks Oyunları” ve Değerli Ses Sanatçısı “Sevtap Sonu” sizlerle olacaktır.
Soru, Görüş ve Önerileriniz için İrtibat: 338-716-19-91 Dahili 7675
Not: Çadır yeri isteyen vatandaşlarımızın Belediyemize gelerek ya da Belediyemizi arayarak bilgi vermeleri gerekmektedir. ( Yöresel ürün ve El Sanatları sergilemek isteyenlere çadırlar ücretsizdir)
Programın Tamamı Davetiye olarak yakında hazırlanıp duyurulacaktır.

Önceki İçerikTürk Spor Tarihinde İlki Başardı
Sonraki İçerikZeyve Çayında Zıpkınla Balık Avladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here