Ermenek Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu yapıldı

165
0
Hulusi Oran
3 Ocak 2022

Ankara’da 1960 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren Ermenek Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu 02-01-2022 Pazar günü Ankara’da Dernek Merkezi’nde yapıldı.

Ermenek Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu yapıldı

Dernek Başkanı Talat Seyhan‘ın açış konuşması ile başlanan Genel Kurul’un Divan Başkanlığı’nı Mesut İzgili, Katip Üyeliklere de Mustafa Çalışkan ve Mehmet Bülbül seçilerek güdemin maddelerine geçildi.

Denetleme Kurulu Raporu okunup onaylandıktan sonra geçmiş dönem faaliyet raporu okundu.

Ardından yeni yönetimin belirlenmesi için yapılan seçimlerde yeni yönetim kurulu üyeliklerine: Talat Seyhan, Müzeyyen Acır, Mehmet Tezcan, Mustafa Gücal, Nuri Çalışkan, Denetleme kurulu üyeliklerine de: Emine Pekşen, Hasan Ferhat Aydın, İsmail Arı seçildiler.

Ermenek Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu yapıldı Ermenek Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu yapıldı

Dilek ve temenniler bölümünde, eğitim gören genç kardeşlerimize daha yararlı olabilmek için öneriler, dil bayramı etkinliklerinde yapılabilecek katkılar, aylık yapılan gençler buluşmasının daha etkin ve verimli kılınması için çaba sarfedilmesi ve bu buluşmaların olumlu sonuçlarının diğer sivil toplum kuruluşlarımıza da aktarılarak yaygınlaştırılmasının sağlanması gibi bir çok öneri ve fikir tartışıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here