Ermenek Mhp Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

0
337
Ermenek Mhp Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Ermenek Mhp Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Genel Merkezi seçim komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde bugün kesinleşen belediye başkan adaylarını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Karaman'ın Ermenek ilçe belediye başkan adayı Emel Öztürk oldu.

1964 doğumlu olan Emel Öztürk, ilk, orta ve lise tahsilini Ermenek’te tamamladı. 13 yaşındaki iken Milliyetçi-Ülkücü hareket ile tanıştığını söyleyen Emel Öztürk adaylık müracaatında, ‘’1977 yılında tanıştığım ve görev yapmaya başladığım 3 hilalli sancağın altından bir kez olsun ayrılmadım. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ile birlikte görev yapan bir babanın kızı olmanın gururu ve yine Başbuğumla beraber MHP Genel Merkezi Kadın Kolları yönetiminde görev yapmış olmanın onuru ile davamı gençliğimden bu yana sahipleniyorum.

Geçmişten aldığım şuur ve teşkilat adabını, sürdürmekte olduğum MHP Yenimahalle Kadın Kolları Başkanlığı ile devam ettirmekteyim. Davam için var olmaya yeminliyim’’ dedi. Öztürk Evli ve 2 çocuk annesi

Önceki İçerikSeyde Çoban Çınarlısu Mah. Muhtar Adayı
Sonraki İçerikBozdağ Kayak Merkezi Neden Açılmıyor?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here