Ermenek Şehir Stadı maçların oynanabileceği günü bekliyor!

3

Dört yıl önce Ermenek Belediyesi ve Spor Toto işbirliği ile yaptırılan Ermenek Şehir Stadı’nda ‘soyunma ve hakem odaları, duş-tuvalet’ benzeri küçük sayılabilecek eksikliklerinin tamamlanmaması üzerine maç oynanamaz durumda.

Şu an Ermenek Belediyesi bünyesinde bulunan stad, konumu ve görüntüsü ile yerli, yabancı bir çok futbolseverin ilgisini çekmekle birlikte kaderine terkedilmiş bir görüntü sergiliyor.

Bu yüzden Ermenek Gençlik Spor kendi sahasında oynaması gereken maçlar için Güneyyurt’a gitmek zorunda kalıyor.

Sporseverler, yetkililerden bu soruna çözüm üretmelerini, belediye bünyesinde bu sorun çözülemeyecek ise stadın Spor Toto ya da Gençlik Spor’a devredilerek bu küçük eksikliklerin bir an önce tamamlanarak, stadın spor etkinliklerinin hizmetine alınmasını talep ediyorlar.

3 YORUMLAR

  1. Gerçekten böyle muhteşem denebilecek birçok profesyonel takımda bile olmayan bir tesisin atıl pozisyonda olması içler acısıdır.Konuya yetkililerin derhal müdahale etmesi gerekir.Çok geç kalınmış bir bir karar.

  2. Emenek gençliğine yazık olmuş.Gençler spor yapamıyacağı için kahvehane köşelerinde,kötü alışkanlıklar edinebilir.Mülki amirlerin ve yetkili kişilerin könuya acilen el atması lazım.Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklısını Severim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz