Farklı Tarzların Genç Müzisyeni Cem Adrian

0
402

 

Gerçek adı Cem Filiz olan Cem Adrian, 30 Kasım 1980 tarihinde Edirne’ de dünyaya gelmiştir. Yugoslavya göçmeni bir ailenin 2. Çocuğu olarak doğan Adrian, müzik kariyerinin ilk adımlarını Demet Sağıroğlu’ nın sayesinde tanıştığı Fazıl Say’ ın daveti sayesinde girdiği Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi ile taçlandırmıştır.

2003 yılında Mystica grubunun solisti ve dansçısı olarak çalışmaya başlayan Cem Adrian, 2005 yılında ise “Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” adını verdiği ilk albümünü piyasaya sürmüştür. Albümü kısa sürede büyük ilgi gören Cem Adrian tüm şarkıları sözlerini kendisinin yazdığı 13 parçalık ikinci albümü olan “Aşk Bu gece Şehri Terk Etti” yi piyasaya çıkartmıştır.

TÜRKİYE GENELİNDE ÇOK SAYIDA KONSER VERDİ

Albümleri ile bir anda ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Cem Adrian, bu albümlerin ardından Türkiye genelinde konserler vermeye başlamıştır. Bu konserler sırasında boş durmak istemeyen Adrian, üçüncü albümünün çalışmalarına da devam etmiştir.

Albümleri arasında sadece piyano kullanarak hazırlanan bir seri albüm de bulunmaktadır. Bu albüm 2008 yılında piyasaya çıkmıştır. Konser ve albüm çalışmaları arasında televizyon programlarına da sıklıkla çıkan Cem Adrian, birçok ünlü şarkıcı ile de düetler yapmıştır.

ALBÜMÜ ERTELENİNCE ŞARKILARINI SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HAYRANLARIYLA PAYLAŞTI

Kariyerine çok sayıda albüm sığdıran Cem Adrian, 2016 yılında çıkarmayı planladığı albümünün çıkış tarihi ertelendikten sonra radikal bir karar almış ve albümünde yer alacak olan şarkılarından en popüler olanları sosyal medya üzerinden hayranlarının beğenisine sunmuştur.

Çocuklar için gerçekleştirilen birçok yardım projesinde de yer alan ve sahneye çıkan Cem Adrian’ ın Single çalışmaları da içerisinde toplam 20 albümü bulunmaktadır.

CEM ADRİAN ŞARKILARINI MP3 OLARAK İNDİRMEK MÜMKÜN

Cem Adrian hayranları genç müzisyenin şarkılarını istedikleri zaman MP3 formatında indirebilirler. Ünlü şarkıcının şarkılarını indirmek için kullanılabilecek en güvenilir sitelerden birisi de müzikmp3indir.com sitesidir.

Müzikmp3indir.com sitesi üzerinden Cem Adrian albümlerini görüntülemek, Cem Adrian şarkılarını dinlemek ve Cem Adrian şarkılarını MP3 olarak indirmek mümkündür. Genç müzisyenin şarkılarını saniyeler içerisinde indirme şansına sahip olan hayranları, diledikleri zaman ünlü şarkıcının şarkılarına site üzerinden yorum yapma, şarkı sözlerini okuma ve hatta sitede yer alan sosyal medya butonları üzerinden istedikleri Cem Adrian şarkılarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşma şansına sahip olacaklardır.

Önceki İçerikErmenek'te Fetö Dalgası
Sonraki İçerikVergi Borçları Yapılandırma Başvuru Süresi Uzatıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here