‘Fikret Ünlü Başarı Ödülleri’ bu gün düzenlenen bir törenle dağıtıldı!

0

ERÇEV (Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı) tarafından organize edilen ve geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrılan hemşehrimiz Fikret Ünlü’nün anısına, ailesi tarafından konulan başarı ödülleri bu gün saat 12.00’de Ermenek Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen bir törenle sahiplerine dağıtıldı.

Düzenlenen törene Ermenek Belediye Başkanı Mustafa Bozcu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Balcı, Emniyet Müdürü Erdem Aynur, Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Kaplan ile ERÇEV Başkan Yardımcısı Sonay Gürgen, Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Evci, Mütevelli Üyeler Ahmet Esin, Nazım Ergin, Ünlü ailesi adına Cafer Ünlü, Emekli Matematik Öğretmenleri Zuhal ve Nihal Evci katıldılar.

Törende yapılan konuşmalarda, Fikret Ünlü’nün Ermenek için yaptığı çalışmalara ve Ermenek sevdasına yer verilirken, ailesinin onun anısına böyle bir ödül koymakla, gençlerimize hem  motivasyon kaynağı olacaklarını hem de Fikret Ünlü adını yaşatacaklarını belirttiler.

Üniversite sınavlarında bölgemizde (sayısal, sözel, eşit ağırlık) üç dalda da, ilk üçe giren dokuz öğrenciye başarı sertifikası ve birincilere yirmi bin, ikincilere on bin, üçüncülere de beş bin lira olmak üzere para ödülü verildi.

Törenin ardından başarılı öğrencilere ve ailelerine ERÇEV tarafından Tekke Parkı’nda yemek verildi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz