Geçen haftaki tur otobüsü kazasının ardından!

Geçtiğimiz hafta Ermenek’te yaşadığımız otobüs kazasının ardından yaptığımız habere göre özelden bir kazazede Lutfiye Tobtaş ablamız aşağıdaki yorumu bize yazmış.
”Ben geçen Pazar Ermenek’teki otobüs kazasında bulunan yolculardanım.
Size ve Ermenek halkına çok teşekkür ederim, bize çok yardım ettiler. İnsanlığın ölmediğini anladım. Herkes yardıma koştu, bazıları bizi arabaları ile taşıdı, bazıları su, toprak getirip mazotun üzerine döktü. Yeğenim kazada terliklerini kaybetmişti bir hanım terlik vermiş.
Bugün Ermenek halkına çok teşekkür ederim. Allah herkesten razı olsun.”
Biz de bu güzel yorumlar için ablamıza ve bütün kazazedelere çok teşekkür eder, büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Evet o gün pazar günü olmasına rağmen kaza yerine insanlar koşmuş herkes bir şeyler yapmak için uğraşıyordu. İtfaiye ve belediye personelleri, emniyet güçleri, sağlık ekipleri, ilçe emniyet müdürümüz, ilçe jandarma komutanımız, ilçe kaymakamımız, ilçe parti başkanlarımız önce olay yerine sonra hastaneye koşmuşlardı. belediye başkanımız şehir dışında olduğu için yardımcısı oradaydı.
Hastane ise acil kod alarmı vermiş, hastanede bütün çalışanlarını kısa bir sürede hastaneye çağırıp canla başla çalışıyorlardı.
Bir hafta sonra olay yerinde belediye çalışanları bahçe düzenlemesi yaparken çok pahalı bir cep telefonunu bulup sahibine buluşturmak üzere emniyet güçlerine teslim ettiklerini bize bildirdiler.
Memleketimizin insanı ile gurur duyup emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram