Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Ermenek gezisini tamamladı

0

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, iki gündür gerçekleştirdikleri Ermenek ziyaretini, bu gün akşam üzeri tamamlayarak saat 18.00’de Sarıveliler’e gitmek üzere şehirden ayrıldı.

Dün, Gelecek Partisi Ermenek İlçe Binası’nın açılışını yapıp ardından Zeyve’ye giden Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu geceyi Ermenek Selçuklu Otelde geçirdiler. Sabah saat 09.00-10.00 arasında otelde, otel konaklayanları ile birlikte kahvaltı yapan Davutoğlu, saat 10.00-10.30 arasında, haber sitemizin yayın yönetmeni Hulusi Oran ile bölgemiz, ülkemiz ve dünya sorunları-çözümleri üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.

Saat 11.00’de Mesire Alanı’na inen Davutoğlu, eşi ve beraberindeki partililer, saat 14.00’e kadar göl turu yapıp, tur dönüşünde Mesire Alanı’nda çay molası verip dinlendiler.

Saat 15.00 de Ermenek Merkezi’ne gelen Davutoğlu ve eşi burada çarşı esnafı ve halkla sohbet edip bayramlaştılar.

Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu’nun çarşıdaki bütün kitapçılara girip, kütüphanelerinde olmayan kitapları seçerek satın almaları dikkat çekti.

Halkın ve özellikle gençlerin büyük ilgisini çeken Ahmet Davutoğlu bir çay evinde Cumhur İttifakı’nın savunucusu bir gençle kısa bir polemik yaşadı. Tatlıya bağlanan tartışmanın ardından esnaf ziyaretlerine devam eden Davutoğlu, saat 18.00 sularında en kısa zamanda Ermenek’e tekrar gelme sözü vererek Sarıveliler İlçesi’ndeki festivale katılmak üzere şehirden ayrıldı.

Sayın Ahmet Davutoğlu ile ermenekinsesi.com olarak yaptığımız söyleşiyi yarından itibaren 3 bölüm halinde yayınlamaya başlayacağız.

Foto ve videolar: Hulusi Oran, Ömer Battır, Hayati Etçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz