Güreşçilere moral yemeği!

1

Karaman’da düzenlenen Türkiye kulüpler arası il seçmeleri güreş müsabakalarına katılacak sporcular akşam yemeğinde moral depoladı. Yeni kurulan Taşeli Gençlik Spor ve Güreş Kulübü Başkanı Mert Uyar ve antrenör Mustafa Bayrak, Keleş İnşaat Harun Keleş sponsorluğunda bir organizasyon düzenledi. Yemekli toplantıya Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı da katıldı.

Başkan Arı; ”Gençlerimizden umutluyuz. Her zaman yanlarında olmaya, onlar için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Taşeli Gençlik Spor ve Güreş kulübü başkanı Mert Uyar; ”Düzenlenecek olan Türkiye kulüpler arası il seçmesi güreş müsabakasında Taşelimizi temsil edecek sporcu kardeşlerimizle bir araya geldik.Yemek ikramında bulunan Keleş İnşaat sahibi Harun Keleş‘e ikramlarından dolayı teşekkür ederiz. Bizlerin her daim yanında olan Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı’ya da teşekkür ederiz . Bizi kırmayarak gençlerimize moral ve motivasyon veren oyuncu Zekeriya Başar’a ayrıca teşekkür ediyorum. Düzenlenecek olan güreş müsabakasına katılacak sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

Taşeli Gençlik Spor ve Güreş kulübü antrenörü Mustafa Bayrak; ”Kısıtlı imkanlarla gençlerimizi elimimizden geldiğince hazırlamaya çalıştık. güreşçilerimize destekleri ile güç ve moral veren başta belediye başkanımız Ahmet Arı olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu bizim için bir başlangıçtır. İlimizi, bölgemizi hatta ülkemizi temsil eden sporcular yetiştirme hedefindeyiz” ifadelerini kullandı.

1 Yorum

  1. Öğretmeyi aşk ve heyecanla sahiplenen tüm sporcularımızı finallere hazırlayan sporculara abilik yapan Mustafa Bayrak kardeşimize teşekkür ederim Ahmet Arı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz