HAKAN AKBULUT ANKARA KARAMANLILAR DERNEĞİNİN İFTAR YEMEĞİNE KATILDI

0

CHP KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYI DR.HAKAN AKBULUT ANKARA KARAMANLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN İFTARINA KATILDI
Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin  dün akşam (1 Haziran) Ankara’da verdiği iftara CHP Karaman Milletvekili adayı Dr.Hakan AKBULUT  katıldı. Yaklaşık 150 davetlinin yer aldığı iftarda Dr. Hakan Akbulut bir konuşma yaptı.
Hizmet için milletvekilliği adaylığını belirten Dr. Akbulut Karaman’ı mevcut ihmal edilmiş konumundan kurtarmaya ve Karaman’ı Türk dünyasının başkenti ve yapmaya yönelik projeleri bulunduğunu ifade etti.
Bu denli zengin tarihi ve kültürel dokusu olan karamanımızın turizm den yeterice pay alamadığını belirten Dr. Akbulut Karaman’ı ziyaret edecek yerli ve yabancı turist sayısının kolaylıkla arttırılabileceğini ifade etti.
Dr.Akbulut gıda sektöründeki Karaman’ın farklı sektörlerle çeşitlendirilmesi gerektiğini belirterek Karaman’ın bir lojistik merkez olabileceğini dile getirdi.Akbulut;
-“Partimin değil tüm Karamanlı Hemşehrilerimizin milletvekili olacağım.
-Yurtdışındaki Hemşehrilerimizle iletişimi artırıp, yurtdışındaki Hemşehrilerimizin Karaman’ımıza yatırım yapmasını sağlayacak projeler ortaya koyacağız.”dedi.
 
 
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz