Hemşehrimiz Bir Anda Türkiye Gündemine Oturdu

342
0
Hulusi Oran
12 Ekim 2017

MEHMET ÖZDEMİR VE EMİNE ÖZDEMİR İLGİ ODAĞI OLDU
Hemşehrimiz Mehmet ve Emine Özdemir, üç gündür balonla düğün fotoğrafı çektirmek için bekliyor. Bugün de balon uçuşlarının iptal edilmesi sonrasında Özdemir çifti peri bacalarının önünde saz ile objektiflere poz vererek düğün fotoğrafı çektirdi.
Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden olan Kapadokya'da sabahın ilk ışıklarıyla birlikte havalanan sıcak hava balonları eşliğinde gelin damat fotoğrafı çektirmek için Karaman'ın Ermenek ilçesinden bölgeye gidenn Mehmet ve Emine Özdemir çifti üç gündür balonların havalanmasını bekliyor. Balon firmaları ile görüşen ve bu sabah balonların havalanacağı bilgisini aldıktan sonra balon kalkış alanına giden çift, olumsuz hava şartları nedeniyle uçuşların iptal edilmesinin ardından hayal kırıklığına uğradı.
Damat Mehmet Özdemir balon uçuşlarının iptal edilmesinin ardından kendince bulduğu yöntemle gelin damat fotoğrafını peri bacaları eşliğinde sazla poz vererek çektirdi. Balon uçuşlarının iptalinin ardından aracında bulunan sazı yanına alan Mehmet Özdemir, eşi Emine Özdemir için hem saz çalarak hem de türkü söyleyerek poz verdi. Damat Mehmet Özdemir, “Hayalimiz Kapadokya bölgesinde balonlar eşliğinde fotoğraf çektirmekti ancak nasip olmadı” dedi. Özdemir, “Çocukluğumuzun hayali idi.Kapadokya bölgesini hep televizyonlardan görürdük. Evlendik ve balayını burada geçirmeyi düşündük geldik. Üç gündür gelin damat fotoğrafı çektirmek için balonları bekliyorduk. Bugün için söz almıştık. Nasip değilmiş yine olmadı. Hava muhalefeti müsaade etmedi bize. Bizde aldık sazı elimize Kapadokya'yı saz ile dolanalım dedik. Gelin damat fotoğrafını saz eşliğinde çekinelim istedik” diye konuştu.
haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here