HEMŞEHRİMİZ HAKAN AKBULUT MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

0

Rahmetli HALİL AKBULUT'UN  oğlu Hakan Akbulut CHP Karaman milletvekili adayı oldu.
HEMŞEHRİMİZ HAKAN AKBULUTTAN BASIN AÇIKLAMASI
24 Haziran 2018 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27. Dönem milletvekilliği seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) tarafından Karaman’dan aday gösterildim.

Uzun yıllar ülkemize ve devlete hizmet etmiş, yurt içinde ve yurt dışında çeşitli görevlerde bulunmuş diplomat bir arkadaşınız olarak, adaylığımızın temel hareket noktası; Karaman’a ve tüm Karaman coğrafyasına, ilçelerine, beldelerine,köylerine  hizmet etmektir.

Dışişleri Bakanlığından 2011 yılında emekli oldum. En son görevim Almanya’da, Başkonsolos olarak vatandaşlarımız arasında hiçbir fark gözetmeksizin  hizmet etmek ettik. Önümüzdeki dönemde de parti farkı göz etmeksizin tüm Karamanlı, Ermenekli, Sarıvelilerli, Ayrancılı, Kazım Karabekirli, Başyaylalı hemşehrilerimize hizmet etmek istiyorum. Geçmişte yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın da teminatıdır.

Halen sivil toplum kuruluşlarında da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Atatürk Düşünce Derneği(ADD) Genel Merkezi yönetim kurulu üyeliği ve Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu(ADDP) başkanlığı görevlerini sürdürmekteyim.

Özgeçmişime ilişkin bir metni ek’te  sunuyorum.

En kısa zamanda siz değerli basın mensupları ile tanışmak ve görüşmek dileğiyle,

Selam ve candan saygılarımı sunarım.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz