Hemşehrimiz Mustafa Duran'ın Başarısı

0

Hemşehrimiz Mustafa Duran'ın da içinde bulunduğu öğrenci gurubu proje yarışmasında birinci oldu. Proje Kuşların yansımadan etkilenmesini önleyen bir proje.Patent almaya da hak kazandı.İlerleyen zamanlarda seri üretime geçmeyi planlıyorlar..
İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Öğrencilerinin Mühendislik Tasarımı Dersi kapsamında Fakülte öğrencilerinin 4 aylık çalışmaları sonucunda birbirinden başarılı projeler üretildi.20 Öğrenci grubundan oluşan tasarım projeleri bugün değerlendirilerek sonuçlar açıklandı.Ödül töreni yapıldı. Ayrıca, “Mühendislik Tasarımı” dersi kapsamında, her yıl hazırlanan tasarımlara ait poster sunumları gerçekleştirilmektedir. Poster sunum organizasyonu ise, 05 Ocak 2018 Cuma 09.00-11.30 saatleri arasında düzenlenecek olup, en iyi üç tasarım belirlenecektir. Sonuçların en geç 12.30'a kadar açıklanması planlanmaktadır. Sonuçlar Diker Binası Konferans Salonunda düzenlenecek olan törenle açıklanacaktır. En iyi üç tasarımı belirleyecek jüri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ DEĞERLENDİRME JÜRİSİ
1) Prof.Dr.Fikret SUNER – (Jüri Başkanı) – İstanbul Teknik Üniversitesi, Maden Fakültesi, Jeoloji Mühendisliği Bölümü – MÜDEK Değerlendiricisi
2) Prof.Dr.Coşkun KÖSE – (Jüri Başkan Yardımcısı) – Türkiye Ormancılar Derneği Temsilci Üyesi – MÜDEK Değerlendiricisi
3) Yüksel YÜKSEL (Üye) – TMMOB Orman Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkanı
4) Dr.Mehmet ÖZDEMİR – (Üye) – OGM Marmara Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürü
5) Adnan YALÇIN – (Yedek Üye) – TMMOB Orman Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
6) Hüseyin YILDIZBAŞ – (Yedek Üye) – Yıldızbaş Mühendislik A.Ş.
Birinci ve ikinciliği Prof.Dr Ahmet Yeşil ,Prof Dr Aynur Aydın ,Yar doc Zeynel Aslangündogdu,Yar doc Betül Uygur Erdogan Hocaların Grubu (Mustafa Duran ,Yusufhan Erbaş ,Seyna Aydın,Ayşe Beyza Ceylan,Umut Erbaş.Kübra Çalık, Enes Çiçek, Emre Tekeş, Bilal Önder
Mustafa Duran Ermenek'in Çamlıca köyünden,İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi.Kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz