İl Genel Meclis Başkanı Eyyup Çayır’ın teşekkür mesajı

0

İl Genel Meclis Başkanı Eyyup Çayır Ermenek- Mut karayolunun ihalesinin tamamlanması nedeni ile bir teşekkür mesajı yayınladı.

”Yol medeniyettir …
*Ermenek
*Güneyyurt
*Yolları böldük gönülleri birleştirdik.
Ermenek-Mut yolu kaldığı yerden başlıyor…
2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.
Ermenek İlçemizin en büyük sorunlarından olan Ermenek- Mut karayolunun ihalesinin tamamlandığını ve hizmet ile bölgenin kanayan bir yarasının daha sarılacağını belirterek, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu hizmetin başından sonuna kadar emek veren ve bu yolun mimarı olan memleket sevdalısı Sayın Bakanımız Lütfi Elvan’a teşekkür ediyorum.

Lütfi Elvan kimdir?
06.07.2022 yılında Karayolları Bölge Müdürlüğünün yapmış olduğu ihale ile,
363 milyon TL bedel ile sözleşme imzalanmış olup yer teslimi yapılmıştır.
Güneyyurt –Ermenek-Çamlıca arası eksik kalan yerlerin tamamlanması ve Evsin-Manavgat arası genişletme çalışmaları en kısa sürede başlatılmış olup 270 gün içerisinde yapılacaktır.
İlçemizin temel sorunlarından olan ulaşım alt yapısının tamamının yapım kararını veren şu anda sadece devam eden işlere ödenek aktarılmasına rağmen 363 milyon TL gibi bir yatırımı ilçemize kazandıran memleketimizin yetiştirdiği memleket sevdalısı Sayın Bakanımız Lütfi Elvan bey’e İlimize ve İlçelerimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı tüm hemşehrilerimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
İl Genel Meclis Başkanı Eyyup Çayır”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz