İYİ Parti Ermenek Belediye Başkan adayı: İzzet Battır

0

Uzun bir süredir kimin olacağı merak edilen, İYİ Parti’nin Ermenek Belediye Başkan adayı olarak İzzet Battır bu gün rozet takarak adaylığını açıkladı.

İYİ Parti Ermenek İlçe Merkezi’nde yapılan bir törenle, Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu tarafından İzzet Battır’a parti rozeti takıldı ve adaylığı resmen açıklandı.

İzzet Battır sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada: ”Ermenek 1969 doğumluyum.İlk Orta ve lise öğrenimimi Ermenek’te tamamladım.Aldığım eğitimler sonrası
Uzun yıllar Bursa Uluslararası otel zincirlerinde Gn.Müdürlük Uluslararası & Diplomatik İlişkiler Satış Müdürlüğü ve Turizm Koordinatörlüğü yaptım. Sürdürülebilir Turizm alanında Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Sekiz ili kapsayan Güney Marmara Turistik Otelciler Birliği (GÜMTOB) GYK üyesiyim.Evli ve bir çocuk babasıyım.
Gerek yurt içi, gerekse yurt dışında turizm alanında edindiğim bilgi çalışma ve yöneticilik tecrübelerimi; Cennet ilçemizde önem ve aciliyet gerektiren projeler için ve yüzünü turizme dönmüş ; vefa borcumuzun asla bitmediği ve bitmeyeceği memleketimde kullanmak üzere geldim. Daha güzel daha modern ve daha yaşanabilir Ermenek için desteklerinizi bekliyorum. Saygılarımla.
dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz