IYI PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ATİLLA ZORLU TAŞELİNİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

0

İYİ PARTİ Karaman Milletvekili adayı hemşehrimiz ATİLLA ZORLU Taşeli bölgesini karış karış geziyor.
İyi Parti Karaman Milletvekili adayı ;  Seçim çalışmalarına Ermenek, Başyayla, Sarıveliler ilçelerinin köylerinde devam ediyor.Zorlu ile yaptığımız görüşmede:
 width=
“Devletin en önemli hedefi, insanın güven ve refah içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Devletin en önemli görevi, insanı korkutmak, tedirgin etmek olamaz. Eğer öyle ise, birçok şey yanlış gidiyor demektir. Devletin görevi, İnsanın; evinde mutlu, yatağında huzurlu, işinde, sokakta, okulda güven içerisinde yaşamasını sağlamaktır.
 width=
Bir ülkede, anne ve baba, çocuğunun geleceğinden endişe ederse, o ülkede devlet, işini yapmıyor demektir. O ülkede yaşayanlar, devletinin adaletinden şüphe ediyor, herkese farklı davranıldığına inanıyorsa, Devlet büyük yara almış demektir. Devletin kuruluş amacı, devleti yönetenleri değil, kendi milletinden başlayarak çevresinin, güven ve refah içerisinde yaşamasını temin etmektir.
Taşeli bölgesini karış karış gezdiğini, memleketi olması hasebiyle zaten sorunlara vakıf olduğunu çözüm önerileri ini vatandaşa tek tek anlattıklarını ifade etti
Bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan İYİ parti Ermenek ilce teşkilatına ve Ermenek İYİ parti kadın kollarına teşekkürlerini iletti”
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz