KARAMAN MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYLARI BELLİ OLDU

0

14 Mayıs 2023 tarihinde yapilacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayı başvuruları devam ediyorken Gelecek Partisi Karaman milletvekili aday adayları da belli oldu.Hemşehrimiz İnşaat Mühendisi Fevzi SEVİMLİ de başvurusunu tamamladı.Diğer aday adayı ise Osman Özdoğan.

Osman ÖZDOĞAN Özgeçmişi

06.11.1995 tarihinde Karaman’da doğdum. İlkokul ve lise öğrenimimi Karaman’da tamamladım. Daha sonra aile şirketimizde ticaret hayatına atıldım. Aynı zamanda tarımla da uğraşıyorum. Bu zaman zarfında çeşitli deerneklerde ve STK’larda aktif görev aldım. Evli ve 1 çocuk babsıyım.

Gençlerin hayatlarında ve geleceklerinde söz sahibi olması gerektiği düşüncesindeyim. Gençlerin sorunlarını hep gündemde tutmak için ve de siyaset ile aralarındaki köprüyü oluşturmak adına 28.dönem milletvekilliği genel seçiminde gelecek partisinde aday adayıyım.

GELECEK PARTİSİ KARAMAN MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI FEVZİ SEVİMLİ NİN ÖZGEÇMİŞİ

Fevzi Sevimli 20/09/1978 de Karaman’ın Ermenek İlçesinde doğdu. İlköğrenimini Ermenek, orta öğrenimini ise Mersin ili Anamur İlçesinde tamamladı. 1997-2001 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Mühendisliği Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde lisans öğrenimini tamamlayan Fezi Sevimli serbest inşaat mühendisi olarak çalışma hayatına başladı. Çalışma hayatım süresince Taşeli Bölgesinde özel olarak birçok projeye imza atan Sevimli 2008 yılında askerlik hizmetimi yerine getirdi. Bunlarla beraber 2002 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesinde İşletme (Tezsiz), 2006 yılında Selçuk Üniversitesinde İktisat (Tezsiz) ve son olarak da 2019 yılında KTO Karatay Üniversitesinde Geoteknik  Yüksek Lisans eğitimini (Tezli) tamamladı. Akademik olarak “Karaman İli Ermenek İlçesinin Geoteknik Yapısının İncelenmesi” başlığıyla sempozyum ve makale çalışmasına katılarak konuyla ilgili şahsıma ait birde kitap çalışması bulunmaktadır. Ayrıca Sayın Sevimli Gelecek Partisi Konya Kurucu İl Başkan Yardımcısı olup evli ve iki çocuk babasıyım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz