Karaman Valisi Tuncay Akkoyun Karaman İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti.

0

Karaman Valisi Tuncay AKKOYUN, 07.06.2022 Salı günü İl Genel Meclis Başkanı Eyyup ÇAYIR ve Meclis Üyeleri’ne iade-i ziyarette bulundu.

İl Genel Meclis Başkanı Eyyup ÇAYIR ziyaret sırasında yaptığı konuşmada “Sn. Valim, Genel Sekreterim, Genel Sekreter yardımcım, Kurum Şube Müdürlerimiz, Meclis Üyesi arkadaşlarım, kıymetli muhtarlarımız ve saygı değer basın mensupları öncelikle sayın Valimizin iade-i ziyaretinde göstermiş olduğu nezaketten dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Sayın Valim, bizler İl Genel Meclisi olarak Karamanımızın 2023-2053 hedefleriyle çalışmaya devam ediyoruz. 2022 yatırım programımız sizlerinde himayesinde Asfalt programlarımızı, Köy içi parkelerimizle ilgili ihaleleri hızla başlattık. İnşallah bu ay ki toplantımızda da 2023 yılı yatırım programlarını görüşüyoruz. Sizlerinde tecrübesiyle, bizlerinde sahada vatandaşlarla sürekli hasbihal olmamız nedeniyle birlikte Karamanımıza, İlçelerimize, köylerimize ciddi katkılar sağlayacağız ve tekrar İlimize hoşgeldiniz diyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Vali AKKOYUN’da:

“Hepinizi muhabbetle selamlıyorum. Karaman’ın gelişmesi ve kalkınmasında önemli rol oynayan sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.

İl Genel Meclisimiz ile Karamanımıza değer katacağımıza, önemli yatırımlar yapacağımıza kalpten inanıyorum. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde geçmişte çok güzel işler yapıldı, gelecekte de önemli icraatlara birlikte imza atacağız. Daha önceki Valilerimize, Meclis Başkanlarımıza ve Meclis Üyelerimize yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Karamanımızın alt yapı ihtiyacını en kısa sürede tamamlayıp verilen alt yapı hizmetlerini iyileştirmenin son derece önemli olduğuna inanıyorum. Aynı zamanda Karaman’daki köylerimizin refah seviyesini yükseltip, daha yaşanılabilir bir ortamı köylülerimize sağlamalıyız.

 Sayın Meclis Üyeleri:

Sizler seçildiğiniz bölgelerde; ihtiyaçların belirlenmesi, çözümün planlanıp ardından projelerin geliştirilmesi hususunda kritik rol üstlenmektesiniz.

Bu konularda genel idareye de yönlendirici olmanızı bekliyoruz. Bu itibarla kamu hizmetlerinin sağlanması, yapımı devam eden ve tamamlanan projelerin denetlenmesinde bizzat sizleri aktif görmek isteriz. Hep beraber elimizi taşın altına koyarak, Karaman’ı geliştirecek/güzelleştirecek işleri gerçekleştireceğimize inancım tamdır” ifadelerini kullandı.

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun’un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan ÇAYIR, kendilerine teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz