Kiraz Mevsimi Filminin Tanıtımı Yapıldı

0
525

Kiraz Mevsimi’nin çekimleri başladı!
Durmuş Akbulut’un yönettiği, senaristliğini ve yapımcılığını Ramis Tanacı’nın üstlendiği Kiraz Mevsimi tanıtım çekimleri Karaman’a bağlı Ermenek ilçesinde başladı. Ramis Tanacı’nın çocukluğundan izler barındıran film Yılmaz ve Bayram adlı iki arkadaşın hayata tutunma mücadelesi etrafında dönüyor esasen. Halkın yoğun ilgi gösterdiği çekimlerin Temmuz ayının sonunda bitirilmesi planlanıyor. Filmde Yılmaz karakterini Taylan Güner canlandırırken, Bayram karakterine ise Tolga Demircan can veriyor. Yılmaz’ın sevgilisi İpek’te de sevilen oyuncu Pelin Ermiş boy gösteriyor.
Kiraz Mevsimi’nin çekimleri başladı!
Bu genç isimlere ayrıca usta isimler de eşlik edecek filmde. Yaşar karakterini, “Dondurmam Gaymak” filmiyle kitlelerin sevgilisi haline gelen usta tiyatrocu Turan Özdemir canlandırıyor. Yakup Yavru gibi önemli bir ismi de barındıran filmin asıl sürprizi, “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak”tan 13 yıl gibi uzun bir zaman sonra konuk oyuncu olarak kamera önüne geçecek olan İsmail Hakkı Taslak.
 
“Kiraz Mevsimi” yurtiçi ve yurtdışındaki festival gösterimlerinin ardından ülkemizde vizyona girecek.
Kiraz Mevsimi Filmi,nin tanıtımı Ermenek Konerkon Otelde yapıldı.Ermenek Belediyesinin de sponsor olduğu filmin teaser'i basın ile paylaşıldı.Geceye Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen de katıldı.Başkan Filmin Ermenek'te çekilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu, bu filmin büyük başarıla imza atacağını söyledi.Film ekibine teşekkür ederek hediyeler taktim etti.
 

web: http://www.kirazmevsimifilmi.com

Kiraz Mevsimi Filminin Tanıtımı Yapıldı Kiraz Mevsimi Filminin Tanıtımı Yapıldı Kiraz Mevsimi Filminin Tanıtımı Yapıldı KİRAZ MEVSİMİ Kiraz Mevsimi Filminin Tanıtımı Yapıldı Kiraz Mevsimi Filminin Tanıtımı Yapıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here