Maşlakçı Oto Ekspertiz

0

Ermenek'te ilk defa ‘araç testi ve ekspertiz’ alanında hizmet verecek olan işyeri açıldı…
Ermenek ve çevre ilçelerde bulunmayan, ‘araç testi ve ekspertiz’ alanında hizmet verecek olan işyeri Oto Servis işletmesi faaliyeti yapan Maşlakcı Otomotiv tarafından Kazancı&Anamur yolu Kavşağı’nda açıldı.
Kaporta, Boya, Tamir, Periyodik Bakım ve Otomotive dair her alanda hizmet veren Maşlakcı Otomotiv, Pazar günleri hariç haftanın altı günü özel fiyatlarıyla araç testi ve ekspertiz hizmeti verecek.
Son teknoloji cihazlarla hizmet veren Maşlakcı Oto Ekspertiz, Otomotivde 30 yıllık tecrübesiyle, araçların test sürüşü, araç geçmişi tramer sorgulama, boya kaporta testi, OBD arıza tespit cihaz ile araç testi, makas lift üzerinde araç altı ve şase kontrolü, cihazlar üzerinde Motor testi (DYNO) ve OBD arıza tespit cihazı ile yaptığı detaylı testlerle ikinci el araç alımı ve satımı gerçekleştiren vatandaşların yanılma payını minimuma indiriyor.
Tarafsız hizmet anlayışı ve yaklaşımı ile araç alım ve satımlarında yaşanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlayan Maşlakcı Otomotiv; ekspertiz, oto test merkezi hizmetleriyle ikinci el otomobil almayı veya satmayı düşünen herkese büyük avantajlar sunuyor.
İşinin ustası personellerle sunduğu hizmet ile araç almak isteyenler veya arabasının durumunu öğrenmek isteyen herkes Maşlakcı Otomotiv'e uğrayarak hızlı ve titiz bir şekilde aracına check-up’ını yaptırabilecek.
 
 width=  width=  width=

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz