MİLLETVEKİLİ ADAYI AKBULUT'A MEMLEKETİ GÖKTEPE'DE SÜPRİZ

0

 
 
KARAMAN CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI  DR HAKAN AKBULUT TAŞELİ PLATOSU’NU ADIM ADIM GEZİYOR,
SEÇİM ÇALIŞMALARINDA  CHP’NİN EN ESKİ ÜYELERİNDEN MUSTAFA AKSU SÜPRİZİ!
CHP Karaman Milletvekili Adayı Dr. Hakan Akbulut hafta başından beri Taşeli Platosu’nu adım adım geziyor ve gittiği köylerde hemşehrilerine, CHP’nin seçim vaadlerini, Taşeli platosuna yönelik projelerini anlatıyor ve ziyaret ettiği köylerdeki sorunlar hakkında bilgi alıyor.
Hafta başından beri Ermenek ve Sarıveliler İlçeleri ile Pamuklu, Yerbağ, Yeşilköy, Ardıçkaya, Boyalık, Adiller, Göktepe, Çukurbağ, Çevrekavak, Uğurlu, Esentepe köy ve beldelerini  ziyaret eden Dr.Akbulut’un Pazar gününe kadar ki programında Güneyyurt, Eskice, Evsin, Kayaönü, Gökçeseki, Çamlıca, Balkusan, Aşağıçağlar, Yukarıçağlar köy ve beldeleri ile Başyayla ilçesi ve köyleri bulunmaktadır.
Köy, belde ve İlçe ziyaretlerinde Dr. Akbulut, CHP’nin iktidara gelmesi durumunda CHP’nin yapacağı ve Taşeli Platosuna yönelik çalışmalar ile ülkenin ekonomik, politik ve sosyal alanlarda geldiği zorluklar hakkında hemşehrilerine bilgi vermektedir.Gerçekleştirdiği toplantılarda ayrıca bölgenin ve hemşehrileri’nin sorunlarını dinlemektedir.
 
Dr.Akbulut seçim çalışmaları için gittiği Göktepe’de de bir süprizle karşılaştı.
CHP’nin 54 yıllık yaşayan en eski üyelerinden 92 yaşında Mustafa Aksu Dr.Akbulut’un yaptığı toplantıya geldi ve Dr.Akbulut’a olan desteğini dile getirdi. Dr. Akbulut toplantıya gelen Mustafa Aksu’yu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine toplantıya katılımından dolayı teşekkür etti.
Dr.Akbulut mevcut hızlı çalışmalarını seçime kadar sürdürme kararlılığını ayrıca ifade etti.
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz