Rehabilitasyon Merkezinde Bayram Sevinci

0

Rehabilitasyon Merkezinde bayram sevinci
Ramazan Bayramı dolayısıyla Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Başyayla ek ünitemizde bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Bayramlaşma programında Ermenek ve Başyayla ek ünitemizde kalan sakinlerle kuruluş müdürü Mehmet Yıldız, Müdür Yardımcısı Öznur Köksoy ve diğer personel kahvaltıda bir araya geldiler. Kahvaltıdan sonra Kuruluş Müdürü Mehmet Yıldız ve Umut Evleri Sorumlusu Makbule Güzel tarafından kuruluş bünyesinde kalan sakinlere bayram harçlıkları ve bayram şekeri dağıtıldı. Başyayla ek ünitemizde ise Kuruluş Müdürü Mehmet Yıldız ve Umut Evleri Sorumlusu Makbule Güzel orada kalan sakinlere harçlıklarını dağıttı. Harçlıklarını alan kurum sakinlerinin sevinçleri görülmeye değerdi.
Kahvaltı programından sonra kuruluşumuza bağlı Umut Kafede ilçe protokolünde katıldığı resmi bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Programa Ermenek Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, İlçe Jandarma Komutanı Kemal Özbey, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, siyasi parti temsilcileri ve diğer protokol üyeleri katıldı. İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanının bayram kutlamasıyla buradaki program sonra erdi.
Sonrasında kuruluşumuza gelen ilçe protokolü, kurum sakinleriyle bayramlaşıp hediyeler dağıtarak sevinçlerine ortak oldular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz