YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE

Temizlik Derin ve Detaylı Bir İştir

Size bu güne kadar dokunulmamış ama er geç dokunulacak ve gerçekten çok ses getirecek, FETÖ'nün en kuvvetli ve en stratejik toplanma merkezleri ile ilgili bir haberi linki ile birlikte veriyorum, eğer amacımız Yeniden Büyük Türkiye ideali yolunda ciddi, kararlı ve bu sefer sonuç verici hamleler yapıp, üzerinde yaşadığımız coğrafyayı ve bu coğrafyaya adını veren milleti ve bu milletin olan devleti artık bu safralardan temizleyip, mazlumu ve masumu sahiplenmekse, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, her cihette, Milletinin Devleti yapabilmek ise, bu devlet yapısının içine sızmış olan tüm paralel devlet unusurlarını yeniden sızamayacak şekilde tasfiye etmek ve bu güne kadar verdiği zararların hesabını adalet önünde sormak olacaktır, bu yolda kararlı olup, devletimizin içine sızan terörist unsurları ve şahısları, devleti oluşturan tüm kurumlardan etkili bir biçimde kazımak durumundayız.

Kazımak kelimesini bilerek kullanıyorum çünkü bu terörist unsurlar mekanizmanın içine öyle bir çöreklenmişler, yapışmışlar ki ancak ve ancak kazımak suretiyle, kazıdıktan sonrada sağlam bir istihbarat ve haber alma teşekkülü ile tasfiye edilebilirler.

Bu konuda öncelikle kendisinden emin olduğumuz istihbarat birimlerimize, bürokraside bu güne kadar kenara itilmiş, baskı görmüş, ötekileştirilmiş gerçekten bu toprağın evladı olan yetenekli ve cesur bürokratlarımıza, bu terörist unsurlarca zamanında memuriyet hakkını eline alıp türlü sebepler ve 12 eylül ve diğer darbe dönemleri artığı olan lüzumsuz ve anlamsız iç yönetmeliklere dayanarak mağdur edilen, hayata tutunmaya çalışan, memleketin şuur ve feraset sahibi, haysiyetini korumak için türlü türlü işlerde nerdeyse bedavaya çalıştırılan ve ayakta durmaya, zaten katledilmiş olan itibarına can suyu vermeye çalışan, defalarca hayatı ve istikbali bitirilmiş, ekmeği elinden alınmış, aday memur iken bütün hayalleri ve hayatı acımasızca ayaklar altına alınmış ve çaresiz bırakılmış, diriliş muştularını getiren sabır güvercinlerine çok görev düşmekte…

Türlü sebeplerle göz yumulan ve kollanan, devlet mekanizmasına sızarak o kuruma hakim olan terörist unsurların bir silah gibi kullandıkları, darbe artığı iç yönetmelikler, güvenlik soruşturması gibi nesnel olmayan zorbalıklar artık kaldırılmalı ve bu yüzden mağdur olan, bu silahın karşısında bol bol kurşun yiyen devrin mazlumları da yeniden görevine iade edilmelidir, mağdur edilen bu insanlar zaten silah gibi kullanılan bu faşizan yönetmelikler sayesinde ele geçirilen kurumdaki paralel terörist hakimiyete karşı geldikleri için istikballerin den olmuşlardır, bu mağdurların yeniden mesleğini ve itibarını geri kazanması her kurumdaki FETÖ'cü teröristlere vurulacak olan bir darbedir ve bu darbenin de sürekliliği olacaktır, mağdurlar kendilerini mağdur eden kişi ve kurumları asla unutmazlar, sürekli takip ederler, ortada birikmiş bir mazlum ahı ve hıncı var, müthiş bir enerji birikimi bu…

Hükümetimiz bu enerjiyi hayırlı bir sürece kanalize ederek, her cihette kazanca çevirebilir, kazan kazan ile her zaman, her yerde kazanan hükümet olarak tarihe yine yeni yeniden geçer…

Evet, bu güne kadar dokunulmamış ama er geç dokunulacak ve gerçekten çok ses getirecek, FETÖ'nün en kuvvetli ve en stratejik toplanma merkezlerinden biri olan, Adalet Bakanlığımıza bağlı, Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan bir ceza infaz kurumu (cezaevi)  ile ilgili bir haberi linki ile birlikte veriyorum, lütfen sizde bu haberi dikkate alın ve bu kuruma ve bu kurumun gerek merkez, gerekse taşra teşkilatlanması ve yan kuruluşlarına (dernek,vakıf,gazete,internet sitesi v.b.) özel dikkat gösterin,bu haberi ben yapmadım.

Bu kuruma bağlı elimizde çok ciddi veriler,belgeler var.

Lise,üniversite yıllarında bölücü örgüt pkk- dhkp-c-tikko v.b. örgütsel yapılar içinde bulunup,bir dizi olaya karışmış,emniyet birimlerince hakkında tutanak tutularak,cerahim hazırlanmış,hatta bazıları yargılanmış olan terörist eskilerinin dahi bu kuruma bağlı cezaevlerinde gerek komisyon,gerekse bakanlık memuru olduklarını tespit ettik,isim isim bildiklerimiz ve netlediklerimiz var,çok kısa bir zaman dilimi içinde bu isimleri yasal çerçeveye uyacak şekilde gerekli yerlere bildirecek,belkide yayınlayacağız.

Vatanını,milletini ekmek kavgasının önünde görüp bu teröristler ile yumruk yumruğa kavga eden,milletin öz evlatlarının kaderi, her nedense eskiçağ mantalitesi ile hazırlanıp, silah haline getirilen ve sürekli suiistimal edilen güvenlik soruşturmasından olumsuz cevap geldi denilerek defalarca istikbalinden edilmesi,mahkeme kapılarında hakkınız arakende sürekli iftira ve haksız ithamlarla sanık haline getirilip,itibar katliamı ve türlkü cezalara tabi tutulmasıdır,yıldırmaya,sindirmeye çalışan,bu örgüt her nedense pkk’nın,dhkp-c’nin elemanlarını güvenlik soruşturması sürecinden geçirivermiştir,bu soruşturmayı yapan emniyet birimlerinin çifte standarda göz yummasının ötesinde,kendisine kurşun sıkan terörist örgüt elemanlarını görmezden gelmesi de ayrı bir terörist örgüt’ün birlikte hareket etme planının altyapısını oluşturmak adına yapılmış strateji ve planlamanın gereğimidir?

işte bu yönüyle Sayın Cumhur başkanımız ve kıymetli liderim Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi’nin açıkça ifade ettiği gibi, FETÖ-PKK-DHKP-C gibi terörist yapıların birlikteliğinin açıkça görüldüğü yer olarak hafızalarda yer etmesi gerçeğini de meydana çıkarıyor.

Maksadımız bir kurumu tamamıyle karalamak değildir,sadece bu kurum da hedef alınmış değildir,bir çok kurumda bu şekilde uygulamalar mevcut.

Elbette bu kurum içinde, ülkesi ve milletini canı pahasına seven ve koruyan, Cumhur’un Reisine sevgi,hürmet ve sadakatle bağlı, gerçek vatansever amir ve memurlar da vardır, lakin sayıca ne kadar az olduklarını ve neler yaşadıklarını şahsen bilmekteyim.

 

AVAZ TÜRK HABER SİTESİ- 28 Temmuz 2016 – Perşembe 13:35

 

HABER'İN LİNKİ: http://www.avazturk.com/haber-feto-ye-dokunup-yanan-m.o-anlatti-mudurler-ve-gardiyanlarin-yuzde-90-i-feto-cu-15228.html

FETÖ'ye dokunup yanan M.Ö anlattı: Müdürler ve Gardiyanların yüzde 90'ı FETÖ'cü

Gazeteci Nedim Şener, FETÖ’nün kurduğu kumpasla cezaevine götürülerken, ‘Fethullah’a dokunan yanıyor’ isyanı zihinlere kazındı. Şener’in isyanı kamuoyu tarafından duyuldu duyulmasına ama sokaktaki insanlardan da FETÖ’ye dokunanlar vardı. Bunlar da yandı. Fethullah’a dokununca yananlardan biri de asker eşi M.Ö’ydü.

ÖZEL HABER

FETÖ'ye dokunup yanan M.Ö anlattı: Müdürler ve Gardiyanların yüzde 90'ı FETÖ'cü

Eşinin mesleğinden olmaması için iki yıl boyunca FETÖ’cülerin şantajına boyun eğmek zorunda kaldı. Bütün servetini şantaj ve tehditle FETÖ’cülere kaptırdı. Gün geldi artık verecek bir şeyi kalmayan M.Ö, savcıya koştu.

Erzincan ve İzmir’de TSK’nın içinde FETÖ’cü yapılanma olduğu ihbarını yaptı. Suç duyurusunda bulundu. Bu kez FETÖcü savcılar harekete geçti, aralarında dolandırıcılık, şantaj ve hırsızlığın da bulunduğu 13 suçtan hakkında soruşturmalar başlatılıp kiminden dava açıldı. Tutuksuz yargılanması gereken M.Ö, tutuklanarak Erzincan T Tipi Cezaevi’ne konuldu. Burada da FETÖ’cüler çıktı karşısına…

M.Ö, Cezaevi Müdüründen Gardiyana, Aile Hekiminden Adli tutuklusuna kadar FETÖ’nün işbirliğini ve kadrolaşmasını gördü ve AVAZTÜRK’e anlattı.

İşte M.Ö’nün ağzından FETÖ:

İMAMLAR KURYE

FETÖ cezaevlerinde iki tür iletişim sistemi kullanıyor. İlk Diyanet İşleri Başkanlığı’nın görevlendirdiği hocalar üzerinden oluyor. Bu kişiler Perşembe veya Cuma günleri cezaevlerine dini telkin için geliyorlar. Kadınlar kadın tutuklu ve hükümlülerle, erkekler erkeklerle görüşüyorlar. Bunlar aranmadıkları için gerek yazılı gerekse de sözlü olarak FETÖ’nün talimatlarını iletiyor.

KUR-AN VE CEVŞEN KAMUFLAJI

İkinci iletişim ise Kur-anı Kerim, Cevşen ve benzeri yollarla kuruluyor. Örneğin, Nur Suresi’nin 34. Ayeti tamamıyla arınma manasına geliyor. Ama bunlar için bambaşka, ‘cihat, harekete geçme, organizasyon ve şehit’ olma şeklinde şifre olarak algılanıyor.

ALMAN ABLA

Erzincan T Tipi Cezaevi’ndeki sistemi anlatıyorum. Yaşadıklarımı anlatıyorum. E. T. denen kadın… 2009’da Türkiye’ye geliyor. Tıp eğitimi var. Kocası doktor. FETÖ üyesi olmaktan cezaevine giriyor. Bu kadın Erzincanlı ve Türk vatandaşı değil. Alman vatandaşı ancak kapalı, aşırı dini bütün görünüyor. Gelir gelmez ilk işi gariban tutuklu ve hükümlülere yanaşmak oldu. Bunların her türlü ihtiyacını karşıladı. Cezaevinde bile bol para harcadı. Bu kadın 44 yaşında ama 65 yaşında bir başka kadının bunun ayaklarına su döktüğünü gördüm.

GARDİYANDAN UYARI

E.T., 13 Mayıs’ta bir grup arkadaşı ile 13 Mayıs’ta FETÖ üyesi olmaktan tutuklandı. Erzincan T Tipi Cezaevi’ne konuldu. E.T., cezaevine gelmeden gardiyan, koğuştakileri topladı. ‘din bütün bir hanım geliyor. Buna eziyet etmeyeceksiniz, kaba davranmayacaksınız’ uyarısı yaptı. Gardiyanlar bu kadına ‘hanım’ ve ‘abla’ diye hitap etmeye başladı.

Bunların ziyaretçilerinin ve kendilerinin üst aramaları kamera önünde değil, aksine kör noktalarda yapılıyor.

Cezaevleri müdürleri ve gardiyanların yüzde 90’ı FETÖ’cü.

ERDOĞAN’A BEDDUA

Bu kadın açıkça ‘Almanya’dan buraya gelme amacım tamamen cihat’ diyor. İçeride propaganda yapıyor. ‘Hocaefendi, terör örgütü lideri değildir. Tayyip Erdoğan Ebabil kuşları ile zehirlenecek.

Dua ederken ‘Rabbim sen Celilsin bunları zelil et’ diyorlar. Bunlar içerde sadece Cumhurbaşkanı’na beddua ediyorlar. Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlıktan ayrıldığı gün ağladılar. O gün ilk kez ATV’yi açtılar. İçerde Sabah gazetesi okunmuyor.

PKK’LILARLA AYNI KOĞUŞTA

Cezaevinde kitap okuma komisyonu var. Bunlar 13 Mayıs’ta cezaevine girdiler. Daha koğuşlarına yerleştirilemeden 1 sata içinde kitapları verildi. Bu kitaplar nasıl incelendi. Ayıraca koğuşlarda 6 kişi kalmaları gerekiyor. 14 kişi bir arada kalıyorlar. Bir ara PKK’lı hükümlülerle birlikte tutuldular. Bunlar PKK’lı hükümlülerle niçin bir araya konuldu. Bir ay boyunca birlikte kalmalarına niçin izin verildi. İçerisi daha tehlikeli, insanları devlete hükümete kışkırtıyorlar.

DOKTOR FETÖCÜYE SARILIP AĞLADI

Adli ve siyasi suçlu yan yana konulmaz. Siyasi suçlu, adli suçlu kadar rahat davranmaz. Sürekli revire çıkamaz müdürlerle görüşemez. Daha ilk hafta daha revire çıktılar. Aile hekimi bayan bunları sözde muayene etmeye geldi. Bunlarla sarılıp ağlaştı. Sağlık memuru buna karşı çıktı. Kötü adam oldu. Aile hekimi yazılmaması gereken ilaçları yazdı. Cezaevlerinde intihar edilebileceği için toplu ilaç vermez. Ancak bunlara ağrı kesiciler ve diğer ilaçlar veriliyor.

Bunlara tanınan ayrıcalık kimseye tanınmıyor. Cezaevinin diğer bölümlerinde bulunan koğuşlardaki diğer FETÖ'cülerle rahatlıkla mazgalda şurada burada ya görüştürülüyorlar ya mesajlaştırılıyorlar.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram