Belediye Başkan Adayları’na açık çağrı!

1

Bu ay sonu yapılacak belediye seçimlerinde parti ya da şahsi olarak elinizi taşın altına koyduğunuz için hepinize ermenekinsesi.com haber sitesi olarak hem kendi adımıza hem de Ermenek adına teşekkür ederiz.

Ülkemizin uzun yıllardır unuttuğu birlik ve beraberlik ruhunun Ermenek’te yaşandığını göstermek ve Ermeneklinin sorunlarını sizlere ulaştırıp ve sizin çözüm önerilerinizi onlara iletmek amacıyla 16 Mart 2024 Cumartesi gece Teravih Namazından sonra bütün başkan adayları olarak bir masa etrafında toplanıp internet üzerinden yapacağımız canlı yayına hepinizi davet ediyoruz.

Bir süredir sitemizde yayınlanan ‘Ermenekli ne istiyor, ne soruyor’ sayfasına gelen soruları moderatör olarak sizlere hemşerilerimizin ağzından ben soracağım.

Ayrıca Ermenek’te basın ve gazetecilik faaliyeti yürüten hemşerilerimiz AA Ermenek temsilcisi Ali Bardak, İHA Ermenek temsilcisi Zekeriya Başar, Yeşil Ermenek Gazetesi Yayın Yönetmeni Hüseyin Boztoprak ve Ermenekinsesi.com muhabiri ve Yeniçağ Ermenek temsilcisi Hayati Etçi katılacaklar.

Öncelikle bu toplantıda hepimizin bir araya gelmesi Ermeneklinin ülkemize verdiği çok güzel bir mesaj olacak: ‘’sizin beceremediğiniz birlik ve beraberlik ruhunu biz Ermenek’te yaşatıyoruz’’.

Ayrıca sorunlarımızı Ermenekliler ile beraber tartışıp ortak çözüm yolları bulmamızın, seçim sonrası birlik ve beraberliğimize katkı sunacağı inancındayım.

Toplantı ERDOK Konukevi’nde yapılacak.

Bütün adayların birlik ve beraberlik duygumuzu destekleyeceklerine olan inancımla Ermenek’e hizmet için çıktığınız yolda başarılar dilerim.

Hulusi Oran Ermenekinsesi.com yayın yönetmeni.

Davet için WhatsApp üzerinden çağrı gönderilen partiler ve başkan adayları:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Eyyup ÇAYIR.

İYİ PARTİ: İzzet BATTIR

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Muhammet ÖZDEMİR

ZAFER PARTİSİ: Abdullah BAŞAR

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ: Yaşar BAYINDIR

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Mustafa YAVUZ

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Mustafa BOZCU

HÜR DAVA PARTİSİ: İsmail TUNÇ

MİLLET PARTİSİ: Cevdet YILDIZ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Soydan EVCİ

SAADET PARTİSİ: Hasan UYSAL

BAĞIMSIZ ADAY: Sabri TAŞPINAR

 

 

 

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz