Bizlere Test Kitapları ve Dünya Haritası Lazım

0

Binlerce kitap yazılmıştır başarı hakkında. Yüzlerce uzman başarılı olmanın şartlarını yıllarca araştırmış ve anlatmaya çalışmıştır ve tecrübesini paylaşmıştır. Başarının tanımını cümlelere dökmek yerine başarıyı yaşamak en iyisi.

Her zaman hedefe ilerlemek gerekli. İnanmak lazım. Yürekten istemek lazım. İmkânsızı deneyip, vazgeçmeme. Bu ve bunun gibi o kadar çok kelime var ki bu konuda söylenebilecek…

Beldemizin Belediye Parkı içerisinde bulunan kütüphanemize kitap bağışları sürüyor. Yakın zamanda Ankara Milli Kütüphaneden ve Yayınevlerinden gelen kitap bağışları ile kitap rafları dolmaya başladı.

Öğrencilerimiz genelde güncel yazarların romanlarına ve kitaplarına rağbet ediyorlar. Bunun yanında tarih, belgesel, test kitaplarını sormaları ilgilerinin hangi konularda olduğunu da ortaya koyuyor.

Geçen hafta kütüphanemizde düzenlenen; Ermenek / Güneyyurt “Şehit Mehmet Kızılca Ortaokulu” öğrencilerimizden Fatma Nur Koraş, Belinay Işık, Meryem Şifa Düzen “Geri Dönüşüm ve Çevre” başlıklı araştırma makaleleriyle dereceye girerek maddi ve manevi ödüllendirilmişlerdir.

Tüm öğrencilerimize sağlık içerisinde başarı dileklerimizi iletiriz. Kütüphanemizde bu ve buna benzer kültürel etkinlikler yaz boyu devam edecek. Öğrenciler ve halkımız emanet kitap alabileceklerdir.

NOT: Kitap bağışlamak için PTT Kargo ile; “Ahmet ARI Belediye Başkanı Güneyyurt – Ermenek / Karaman” adresine göndermeleri rica olunur.

Şerafettin GÜÇ

Karamanoğulları Tarihi Araştırmacısı – Eğitimci Yazar

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz