Ermenek Belediye Başkan Adaylarının katıldığı canlı yayın programı büyük ilgi gördü

0

2 Mart 2024 Cuma akşamı Er Meydanı adlı yaklaşık 5 saat süren, belediye başkan adaylarının projeleri, kendilerine sorulan yüzlerce sorular, istekler ve yerel basın arkadaşlarımızın soru öneri ve görüşleri canlı yayın ile sosyal medyada çok büyük beğeni ve olumlu yorumlarla izleyici kitlesine ulaşıldı.
Özellikle Ermenek dışında yaşayan Ermenek Sevdalıları, programımıza katılan belediye başkan adayları memnuniyetlerini dile getirip teşekkürlerini ilettiler. FBR MEDYA Fatih Bedir kardeşimiz böyle bir yayında profosyenel ekibini, ses, ışık, kamera sistemlerini, canlı yayın aracı ve TV kanalının birinde ücretsiz yayınlama sözü verdi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Yine yayınlarımızı izleyen ve güzel görüşler bildiren Koner, AnEr, Erçev deki saygı değer insanlara çok teşekkür ediyoruz.
Canlı yayından sonra bizleri arayıp tekrar bizi canlı yayına alın diyen adaylarımız oldu. Sebebini sorduğumuz da bir miting yapsam en fazla 300 kişi ya gelir ya gelmez ama sizin bu ücretsiz yaptığımız programla bizlerin görüş ve projelerini binlerce kişi izledi” deyip memnuniyetlerini dile getirdiler.
Biz de bu şevkle önümüzdeki aylarda Kültür Merkezinde ilçe kaymakamı, belediye başkanı, il genel meclis üyeleri, belediye encümenleri, siyasi parti başkanları, otel, restoran, fırın pansiyon işletmecileri, mahalle sakinleri, muhtarlar, esnaflar ve oda başkanlarinın vs. katılacağı soru cevap, öneri, görüş, dilek, temenni şeklinde FBR MEDYA ve Ermenekli basın arkadaşlarımızla birlikte SEVDAMIZ ERMENEK diye program yapabileceğimizi düşündük. Yine canlı yayına dışardan hemşehrilerimizin, dernek ve vakıf temsilcilerinin katılımlarını sağlayacağız.
Amacımız Ermenek’te birliğimizi beraberliğimizi sağlamak. Şimdilik hoş kalın, hoşcakalın sağlıcakla kalın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz