ERÇEV, hemşerimiz Fikret Ünlü anısına başarı ödülleri veriyor!

0

ERÇEV (Ermenek ve Çevresi Kültür ve Sosyal Dayanışma Vakfı) geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrılan hemşerimiz Fikret Ünlü’yü anma adına, bu yıl lise son sınıfta okuyan genç kardeşlerimize başarı ödülleri veriyor.

Ödül programı kapsamında: YKS Yerleştirme Puanına göre en yüksek puan alan Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık puan türü birincilerine 20.000 TL, Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık puan türü ikincilerine 10.000 TL, Sayısal, Sözel ve Eşit Ağırlık puan türü üçüncülerine 5.000 TL Ödül verileceği açıklandı.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız ERÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koçak şunları söyledi: ”Her yıl burs verdiğimiz öğrencilerimizden başka; bu öğretim yılında Ermenek, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerimizdeki liselerin son sınıfında okuyan öğrencilerimize, bu yıl YKS sınavında sayısal, eşit ağırlık ve sözel sınavında en yüksek puanı alan öğrencilerimize başarı ödülü vereceğiz.
Her zaman özlemle ve hasretle andığımız onur üyemiz Fikret Ünlü adına düzenlediğimiz bu etkinliğin öğrencilerimize olumlu motivasyon ve başarılar getirmesini diliyoruz.
Bu ödüllere büyük katkı sağlayan Ünlü ailesine, Erçev yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz