Ermenek Dernekleri’nden Karaman Valisi Sayın Tuncay Akkoyun’a ziyaret

0

Ankara ve Konya Ermenekliler Dernek Başkanları ile ERDOK Başkan Yardımcısı ve Ermenek Baraj İnşaat Müdürü Ümit Kobal, bu ay başı Karaman’a vali olarak atanan Sayın Tuncay Akkoyun’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Bu gün saat 13.00 de Ankara Ermenekliler Derneği Başkanı Talat Seyhan Ankara’dan, Konya Ermenekliler Derneği Başkanı Ahmet İleri tatil için gittiği Silifke’den, ERDOK Başkan Yardımcısı Hulusi Oran ve Ümit Kobal Ermenek’ten Karaman’a gelerek, 2005-2006 yıllarında Ermenek’te Kaymakamlık yapan ve kaymakamlık yaptığı yıllarda Ermenek’te sağlam dostluklar oluşturmuş, Ermenekli’lerin hafızasına kazınmış olan ve bu ay başında yayınlanan kararname ile Karaman’a Vali olarak atanan Sayın Tuncay Akkoyun’a ‘hoşgeldiniz ve hayırlı olsun’ ziyareti yaptılar.

Ziyaret sırasında bir taraftan eski anıların sohbeti yapıldı, diğer taraftan Ermenek’in sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı.

ERDOK (Ermenek Doğa Sporları Eğitim Kültür ve Turizm Kulübü) Başkan Yardımcısı Hulusi Oran, uygun oldukları bir zamanda Sayın Tuncay Akkoyun’a, Karaman’da ya da Ermenek’te Ermenek sorunları ve projelerine ilişkin bir sunum yapmayı önerdi. Sayın Tuncay Akkoyun’da ‘en kısa sürede bunu gerçekleştirmek istediğini’ ifade etti.

Eski dostların buluşması samimiyetinde geçen toplantı tekrar buluşmak dilekleri ile sona erdi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz