Ermenek Şehir Stadı Gençlik Spor’a devredildi

1

Önceki belediye döneminde yaptırılıp bu güne kadar sosyal alanlardaki eksikleri tamamlanamadığı için spor etkinliklerinin yapılamadığı Ermenek Şehir Stadı, Ermenek Belediyesi bünyesinden Gençlik Spor’a devrine ilişkin protokol imzalandı.

Gençlik Spor Müdürü Tayyar Kılıçkıran’dan aldığımız bilgiye göre devralınan 5.000 kişilik stadın soyunma odaları, duşlar, tuvaletler benzeri eksikliklerin en kısa sürede Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından tamamlatılıp Ermenek ve çevre köy ve ilçelerin hizmetine açılacağı öğrenildi.

Daha önce de Ermenek Belediyesi tarafından eksikleri ile beraber devredilmek istenen ama Gençlik Spor’un bu hali ile almak istemediği Ermenek Şehir Stadı, son 3 yıldır  kullanılmamakta ve kaderine terkedilmiş bir durumda idi. Kar Festivali için Ermenek’e gelen Sayın Lütfi Elvan‘a iletilen sorunların başında stadın durumu vardı ve kendisinden bu konuda yardımcı olunması istenmişti.

Sayın Lütfi Elvan ve Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Sayın Behçet Kaynar‘ın çabaları sonucunda nihayet bu sorun çözülmüş olacak.

1 Yorum

  1. Nihayet,Aziz Ermenekspor evine dönüyor. Yönetime,oyuncularına,bu güne kadar desteğini esirgemeyen Ali Polat bey e de teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz