Ermenekinsesi.com’da nöbet değişimi!

0

Haber siteniz ermenekinsesi.com’un haber yönetmeni Zekeriya Başar oldu.

Uzun zamandır ermenekinsesi.com’un haber yönetmeni olan Hulusi Oran’ın yerine yeni haber yönetmenliği sorumluluğunu taselimanset.com yayın yönetmeni, İHA Ermenek Temsilcisi, TRT Taşeli Muhabiri Zekeriya Başar üstlendi.

Bu konuda görüşüne başvurduğumuz ermenekinsesi.com imtiyaz sahibi Hulusi Oran ”özel işlerimin yoğunluğu nedeniyle son zamanlarda haber sitemize yeterince zaman ayıramıyordum. Görünen o ki bu yoğunluğum uzun bir süre daha devam edecek. Habercilik zaman ve emek ister. Bu nedenle de ermenekinsesi.com’da ki sorumluluğumu hakkıyla yerine getiremeyeceğimi düşündüm ve bu görevi en iyi üstlenebilecek genç kardeşimiz Zekeriya Başar’a bırakmak istedim. Kendisi de sağ olsun kabul etti. Ben gene elimden geldiğince Zekeriya kardeşimize yardımcı olmaya çalışacağım. Fırsat buldukça da kendi kişisel görüş ve yorumlarımı ‘Kral Çıplak’ köşemde yazacağım, ancak haber yönetimi ve yayını Zekeriya kardeşimizde olacak. Kendisine bu sorumluluğu kabul ettiği için teşekkür eder, Ermenek için bu çok önemli görevde başarılar dilerim’’ dedi.

Zekeriya Başar Kimdir?

1984 Hatay Dörtyol doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Dörtyol’da tamamladı. Lise yıllarında başladığı radyo programcılığını üniversite eğitimi için gittiği Eskişehir’de devam ettirdi. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Atatürk Üniversitesi Adalet ve Yerel Yönetimler programlarını tamamladı. İlk televizyon programını Eskişehir ES TV’de yaptı. Radyo programcılığına ulusal çapta yayın yapan Meltem Radyo’da devam etti. Meltem TV ve Mesaj TV’de TV programları yaptı.

Evli ve iki çocuk babası olan Zekeriya Başar, Taşeli Manşet Haber Sitesi Yayın Yönetmenliğinin yanı sıra İHA Ermenek Temsilciliği ve TRT Teşeli Muhabirliği yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz