Karaman Kick Boks Turnuvası’nda Ermenekli öğrencilerin büyük başarısı!

0
473

28/12/2022 tarihinde Karaman’da yapılan okullar arası Kick Boks Turnuvası’na Ermenek’i temsilen Ermenek Halk Eğitim Merkezi Kick Boks Kursu Öğrencileri antrenörleri İbrahim Özgür Yazar refakatında katıldılar ve 12 öğrenciyle müsabakalara katılan sporcularımızdan 11’i birinci olarak altın madalya, bir sporcumuz da 2. olup gümüş madalya alarak büyük başarı elde ettiler.

Karaman Kick Boks Turnuvası'nda Ermenekli öğrencilerin büyük başarısı!

Kick Boks Kursu antrenörü İbrahim Özgür Yazar ”sporcularımız çalışmalarının meyvelerini aldılar ve büyük başarı elde ettiler. İmkan ve destek verilirse gençlerimiz çok daha büyük başarılar elde edeceklerdir. Bizlere destek olan okul idarecilerimize, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Kaymakamlığımıza çok teşekkür ederim dedi. Biz de antrenör ve sporcularımızı kutlar başarılarının devamını dileriz” dedi.

Karaman Kick Boks Turnuvası'nda Ermenekli öğrencilerin büyük başarısı!

Sporcularımız bu sonuçlarla Ermenek adına Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Ermenek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü O. Tayyar Kılıçkıran konuyla alakalı olarak şunları söyledi: “Sporcularımıza, Antrenörlerimize, Öğretmenlerimize ve en büyük destekçimiz ailelerine teşekkür ediyorum. İlçemizde Sportif Faaliyetler’in ve başarıların tesislerimiz, yatırımlarımız ve siz değerli halkımızın desteğiyle daha da artacağını söylemek istiyorum. Tüm Kıck Boks Branşlarında 22-29 Ocak 2023 tarihleri arasında ŞANLIURFA,
Yıldızlar Küçükler Kıck Boks Turnuvası 16-19 Şubat 2023 tarihleri arasında GİRESUN, Gençler Arası KİCK BOKS Turnuvası 02-05 Mart 2023 tarihleri arasında YOZGAT, 8.Turkısh Open Şampiyonası 17-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul, Gerçekleşecek olan tüm saydığım müsabakalarda ilçemizi ve ilimizi temsil edecek olan bütün gençlere şimdiden başarılar diliyor TÜRKİYE ŞAMPİYONU olarak da uluslar arası arena’da bizleri temsil edeceklerine inanıyorum”.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here