Türkiye’nin ilk ‘NFT Girişimcilik Projesi’ etkinliği Ermenek’te başladı

1

NFT Dünyası Genç Tasarımcıların Dünyası Projesi Karamanoğlu Üniversitesi Uysal ve Hasan Kalan Sağlık Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda başladı.

Program açılışında Gençlik ve Spor İlçe Müdürü O. Tayyar Kılıçkıran gençlere, ”bu dünyanın geleceğin dünyası olduğu ve bu dünyanın gençlere ait olduğunu, yarının geleceğinde var olmanın bu şekilde devam edemeyeceğini, dijital varlığın artık hayatın her yerinde yer aldığını” ifade ederek, desteklerinden ve katılımlarından dolayı Mevlana Kalkınma Ajansı Uzmanları Doğan Ali Onuralp ve Selim Gülhan’ın da bulunduğu eğitmen
Dr. M. Cabir Akkoyunlu ve katılımcı gençlere ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. Eğitim 7 Ekim-23 Ekim tarihleri arasında Ermenek Gençlik Merkezi’nde devam edecek.Eğitim içeriğinde gençler dijital dünyanın kapılarını aralayacak sosyal etkinliklerle kişisel gelişimlerini etkileyecek çalışmalar yapacaklardır.

1 Yorum

  1. Emeği geçen herkese teşekkürler. Gençlere teknoloji anlamında destek verebileceğimiz etkinlikler olursa ben de katlı sağlamak isterim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz