Genç arkadaşlar: bu ikili size yeni ufuklar açabilir!

Pek çoğunuzun bildiği gibi: Podcasting, dizi hâlindeki sayısal ses ve dijital medya ürünlerinin (radyo programları, videolar vs.) internet üzerinden bilgisayar ve taşınabilir cihazlara (cep telefonu, tablet vs.) indirilebilecek şekilde yayınlanması.

Bu yöntem özellikle yolculuk, yürüyüş benzeri yarı boş zamanlarımızda bir radyo dinler gibi zamanımızın değerlendiremediğimiz boş kısmını doldurabileceğimiz bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

Son yıllarda internet ortamında sıkça rastladığımız Podcast kavramının ülkemizdeki en güzel örneklerinden bir tanesi de Özgür Mumcu ve Eray Özer’in birlikte hazırlayıp sundukları ‘Yeni Haller’ başlığı altındaki içerikler.

Hayata ilişkin her konuda ve ciddi bir araştırma ürünü olarak yayınladıkları bu içerikleri sizlerin de ilgi duyup beslenebileceğiniz bir kanal olabileceğini düşünerek bir göz atmanızı öneririm.

Aşağıda, çalışmalarının bir örneğini vereceğim sizlere. İlginizi çeker ve devam etmek isterseniz, diğer bölümlerine bir çok kanaldan ücretsiz ulaşma imkanınız var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler

author

Emma Hayes

There I was in a hot yoga studio with plenty of bright natural light and bending myself into pretzel like positions for the very first time.

instagram